Müge Anlı Güldane Biçer olayı nedir, bulundu mu?

0
280
müge anlı güldane biçer

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 10 yıl önce kaybolan Güldane Biçer aranıyor. Programı izleyenler olayın detaylarını araştırmaya başladı. Güldane Biçer kimdir, kaç yaşında, nereli? Güldane Biçer bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar bulunmaya, faili meçhul cinayet dosyaları yeniden açılmaya ve aydınlatılmaya devam ediyor. Son zamanlarda birçok olayı aydınlatan Müge Anlı’da bu kez kaybolan Güldane Biçer aranıyor.

Güldane Biçer konusu Müge Anlı’da tartışılmaya devam ediyor. Canlı yayına katılarak ablasını arayan Melek Kurt, Güldane Biçer’in (ablası) eşinden sürekli şiddet gördüğünü söyledi. Daha sonra yayına katılan Güldane Biçer’in eşi Osman Biçer ise iddiaları yalanladı.

10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer, sık sık ailesinin evine dayak yediği için geldiğini anlatan Güldane Biçer’in kardeşi durum hakkında bilgileri aktarmaya devam ediyor. Üç çocuk annesi Güldane Biçer hakkında eski ev sahibi de farklı iddialarda bulundu. Uzun telefon görüşmeleri yaptığı iddia edilen Güldane Biçer’in eşinden şiddet gördüğü iddia edilse de eşi Osman Biçer bu iddiaları reddediyor.

Güldane Biçer bulundu mu?

İlk olarak 19 Şubat tarihinde masaya yatırılan Güldane Biçer konusu tartışılmaya devam ediyor. Güldane Biçer henüz bulunamadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here