Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart 2021 ATV canlı izle, Youtube tamamı full izle

0
187

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında faili meçhul cinayetler aydınlatılırken bir yandan da kayıp şahıslar aranıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izleyenler, konuyu internette araştırıyor. Müge Anlı 15 Mart canlı izle ATV! Müge Anlı youtube 15 Mart 2021 Pazartesi tek parça tamamı full izle!

15 Mart 2021’de ATV izleme seçeneklerinden Müge Anlı ve Tatlı Sert, hafta içi her gün ATV’de dedektif muhabiri Müge Anlı’nın konuşması olarak ATV ekranlarında yer alacak … Bunlar bugün izleyiciler tarafından merak edilen ve araştırılan konular. Özellikle Abdurrahman Çığ olayı Müge Anlı’da herkesin gözünü açtı. Müge Anlı da ekrana geldi. İşlenen konular ve davetliler gündeme damgasını vurdu. Müge Anlı’nın 15 Mart’ta ATV Youtube görüntüleme seçenekleri ve önceki bölümde yaşanan her şey haberimizde …

Müge Anlı ve Tatlı Sert, her iş günü seyirciyi ATV ekranına kilitlerken, 15 Mart 2021’de yeni bölümü haftanın ilk günü ekrana geliyor. Bugün önemli konuları ekrana getiren programda Çığ ailesinin başına gelenler, onu Palu ailesi için yeni bir vaka haline getiriyor. Öte yandan Palu ailesinin de duruşması yapıldı. Peki Müge Anlı, 15 Mart’ta bugün ne oldu? Müge Anlı 15 Mart ATV Youtube görüntüleme seçenekleri ve detayları haberimizde.

ATV canlı yayın Müge Anlı 15 Mart 2021 final bölümü izleme tercihini merak edenler için canlı izleme seçeneklerini de araştırdık. Müge Anlı ve Tatlı Sert ile canlı ATV izlemek için atv.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Müge Anlı ve Tatlı Sert, 15 Mart 2021, bugünkü bölümün tekrarı Youtube görüntüleme seçenekleri için ATV Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Abdullahman çığının son gelişmesi

Müge Anlı, haftanın ilk günü müjdeyi izleyicilerle paylaştı. Çığ ailesinin draması herkesi derinden sarsınca Antalya Savcılığı Cuma günü yayınlanmasının hemen ardından düğmeye bastı. Xuebeng ailesi, erkek kardeş ve dördünün gözaltına alındığına dikkat çekti. İsa ve üç kişi mahkemeden çıkarıldıklarında tutuklandı ve adli kontrol altında tasarıyı gizlemeyi öğrenen bir adam serbest bırakıldı. Çığ ailesi, olayın gelişmesinin ardından rahat bir nefes alsa da, şüpheliden ailenin 500.000 sterlinlik banknotunun da alındığı bildirildi.c

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here