Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mart Salı ATV Canlı izle, Youtube tek parça tamamı izle!

0
135

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Müge Anlı ATV canlı 16 Mart Salı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mart Youtube tamamı full izle!

Müge Anlı hafta içi her gün ATV ekranlarında gösterilecek ve yaşanan sorunlar canlı yayında herkesi şaşırtacak. Peki 16 Mart Salı Müge Anlı’da neler yaşandı? Bu Müge Anlı ve Tatlı Sert’in canlı ATV ve Youtube son bölüm tekrar linki …

Başarılı araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın defalarca gösteride adı geçen gösteride kimliği belirsiz bir saldırganla öldürüldü ve ortadan kayboldu ve bu hafta bazı büyük sorunlar ortaya çıktı. Müge Anlı ve ekibi işledikleri kayıp dosyaları aramaya devam etti, cinayet kurbanlarının ve kayıpların tüm hayatlarını buldu ve onları bulmaya ve olayı netleştirmeye devam etti … Bu Müge Anlı canlı, ATV’yi canlı izle.

Çığ ailesinin akıl almaz olaylar yaşamasının ardından Antalya İl Polisi, sanık merkezin eski kız kardeşi ve üç arkadaşını yedi ay sonra gözaltına aldı. Anneannesinin Konya’daki evini terk eden Mert Aiden’in bulunduğu açıklandı, ancak kötü bir şekilde dövüldüğü ve kardeşine polisin tekrar harekete geçtiğini sorduğu açıklandı. Kardeşinin, kardeşine işkence yaptığı ve dövdüğü iddia edildi. Canlı yayına katılan kardeş suçlamaları kabul etmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here