Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Aralık Salı ATV, Youtube full izle! Hamdi Kılıç bulundu mu?

Müge anlı ile Tatlı Sert programı, faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya kayıpları bulmaya küskünleri barıştırmaya devam ediyor. 22 Aralık Salı günü yayınlanan bölümüyle yine günün en çok izlenen yapımları arasına adını yazdıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hangi konuların ele alındığı merak konusu oldu. Müge Anlı 22 Aralık Salı programını kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, son bölüm izleme linkini internette araştırmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Aralık Salı canlı son bölüm ATV, Youtube izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Aralık neler oldu? İşte detaylar…

ATV ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, sıra dışı olayları ele almaya ve bu olayları kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor. 22 Aralık Salı günü yayınlanan bölümde izleyicileri yine ekranlarının başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Salı günü nelerin yaşandığı merak ediliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 22 Aralık Salı günü yayınlanan bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler konuyu internette araştırıyor. Son bölüm izleme linkini ve son bölümde neler yaşandığını haberimizde derledik!

MÜGE ANLI HAMDİ KILIÇ BULUNDU MU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konu olan Hamdi Kılıç’ın akıbeti merak ediliyor. Hamdi Kılıç’ın kaybında şüpheli olarak sevgilisi Sakine Akdeniz gösterildi. Sakine Akdeniz’in kızının ifadeleri ise başta stüdyodakiler olmak üzere ekran karşısındakileri de şaşırttı. Akdeniz’in kızı Sevgi Akdeniz, babası ve annesinin sevgilisi Hamdi Kılıç’ın aynı evde yaşadığını söylemişti. Şüphelerin odağındaki isim Sakine Akdeniz ise kızının kendisine kızdığını, bu nedenle kendisine iftirada bulunduğunu ifade etti.

Müge Anlı Hamdi Kılıç bulundu mu? Hamdi Kılıç kimdir, kaç yaşında?

70 yaşında olan Hamdi Kılıç, eşinin ölümünden kısa süre sonra kayboldu. O dönemde bir kadınla birlikte olduğu söylenen Hamdi Kılıç’ın arsalarının da satıldığını söyleyen çocukları Müge Anlı’dan babalarına sesleniyor.24 Kasım 2020 tarihinden beri kayıp olan Hamdi Kılıç’ın 70 yaşında olduğu ve hanımını kaybettikten sonra Sakine Akdeniz adında bir kadınla yaşadığı ve tüm parası hep Sakine Hanım’ın hesabına geçirdiği iddia edildi. İzmir Urla’da yaşadığı evinden 23 gün önce kayıplara karışan Hamdi Kılıç’ın yakınları ise birlikte yaşadığı kişiden şüpheleniyor.

24 Kasım 2020 tarihinden beri kayıp olan Hamdi Kılıç’ın 70 yaşında olduğu ve hanımını kaybettikten sonra Sakine Akdeniz adında bir kadınla yaşadığı ve tüm parası hep Sakine Hanım’ın hesabına geçirdiği iddia edildi. İzmir Urla’da yaşadığı evinden 23 gün önce kayıplara karışan Hamdi Kılıç’ın yakınları ise birlikte yaşadığı kişiden şüpheleniyor…Hamdi Kılıç’ın birlikte yaşadığı söylenen Sakine Hanım, programa katılacaktı ancak sonradan vazgeçti. Bunun üzerine Sakine Hanım’ın kızı Sevgi Hanım programa katıldı. Sevgi Hanım’ın annesi için söylediği sözler ise şok etkisi yarattı.

MÜGE ANLI 22 ARALIK SON BÖLÜM İZLE

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.