Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Mart Salı ATV canlı izle, Youtube tamamı tek parça izle

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Müge Anlı’yı internet üzerinden canlı bir şekilde izlemek isteyenler konuyu araştırmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Mart 2021 Salı ATV canlı izle! Müge Anlı 23 Mart youtube tek parça izle.

ATV ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen sabaha kuşağı programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyicileri televizyonlarının karşısına kilitlemeye devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana birçok faili meçhul cinayeti aydınlatan Müge Anlı, aynı zamanda kayıp şahısları da bularak ailelerine teslim ediyor. Sosyal projelerin altına da imzasını atan Müge Anlı’yı canlı olarak internet üzerinden izlemek isteyenler ise konuyu araştırıyor. İşte Müge Anlı canlı izleme linki haberimizde!

Müge Anlı’da 22 Mart günü neler oldu?

Ailesiyle birlikte İstanbul Ümraniye’de yaşıyor. Kimlik kartını ve parasını almak için cep telefonunu kullandı. 17 yaşındaki Umut Kemal Akçay 4 gündür kayıp … Kamyon şoförü Ferhan Tetik’in şüpheli kaybı herkes tarafından biliniyor.) İş görüşmesi için Gemlik’e gidin. İki çocuğun babası Ferhan Tetik, 5 gündür görüşemedi. Kayıp akrabası eşinden şüphelendi ve onunla tartıştı … Doğum gününde kaybolan ve ortadan kaybolmadan kısa bir süre önce eşiyle şiddetli bir tartışma yaşayan 52 yaşındaki Ferhan Tetik nerede? 25 gün önce Çatalan Köprüsü’nde kayboldu. Borç yüzünden suda mı boğuldu? Suya atlamazsa nereye saklanacak? Aramaya devam Şahap Örcün … Şahap Örcün ve arkadaşlarının son fotoğrafları yayınlandı.

Müge Anlı 23 Mart Canlı izleme linki

Müge Anlı Youtube tek parça izle

ATV ekranlarının sevilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programını Youtube üzerinden izlemek için canlı yayının bitmesini beklemelisiniz. Canlı yayın bittikten sonra Müge Anlı Youtube kanalına girerek programın bugünkü bölümünü tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.