Müge Anlı Işıl Naz Hoşbay kimdir, ne oldu? Işıl Naz Hoşbay nerede, bulundu mu?

0
10
ışıl naz hoşbay

ATV ekranlarının sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, ülke gündemine bomba gibi düşmeye devam ediyor. Müge Anlı’da bu kez Işıl Naz Hoşbay aranıyor. İzleyiciler, Işıl Naz Hoşbay kimdir, nereli, kaç yaşında? Işıl Naz Hoşbay bulundu mu nerede kayboldu ne oldu, öldürüldü mü? Gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı.

ATV ekranlarında hafta içi her gün sabah kuşağında izleyicilerin karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar bulunuyor, faili meçhul cinayetler aydınlatılıyor. Son yıllarda birçok olayın üzerine giden Müge Anlı, ele aldığı dosyaların büyük çoğunluğunu da açığa kavuşturmayı başardı.

Müge Anlı’da bu kez Işıl Naz Hoşbay isimli genç kadının vakası konuşuluyor. Müge Anlı’nın programını izleyenler ya da kaçıranlar olayın detaylarını internet üzerinde araştırıyor. Peki, Işıl Naz Hoşbay olayı nedir, ne oldu? işte detaylar…

IŞIL NAZ HOŞBAY KİMDİR?

Işıl Naz Hoşbay, 17 yaşında. İstanbul Bakırköy’den kaybolan 17 yaşındaki Işıl Naz Hoşbay, en son Esenler’de bir bankamatikten para çektiği biliniyor.

Annesine ulaşan Işıl, eve gelmek istemediğini ve şu an bir pansiyonda kaldığını söylüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here