Ana SayfaGündemMüge Anlı Mehmet Kızılay bulundu mu, nerede ne zaman kayboldu?

Müge Anlı Mehmet Kızılay bulundu mu, nerede ne zaman kayboldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu kez kayıplara karışan 38 yaşındaki Mehmet Kızılay aranıyor. Mehmet Kızılay kimdir, nerede, ne zaman kayboldu? Mehmet Kızılay bulundu mu, öldü mü, öldürüldü mü? Gibi soruların yanıtı internette sıkça aranmaya başladı.

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, kayıp şahıslar bulunmaya faili meçhul cinayetler aydınlatılmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölümde farklı olayları ele alan Müge Anlı’da bu kez Osmaniye’de kaybolan Mehmet Kızılay aranıyor.

Mehmet Kızılay kimdir?

Mehmet Kızılay, Kasım 2020’den bu yana kayıp. Osmaniye Sanayi Sitesinde tamircilik yapan 38 yaşındaki Mehmet Kızılay’dan yakınları o tarihten bu yana kendisinden haber alamıyor.

Sanayi sitesinde otomobil tamircisi olan evli ve 2 çocuk babası Mehmet Kızılay, uzun süredir eve dönmeyince yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu ve Müge Anlı’ya da başvuruda bulundu.

Mehmet Kızılay’ın ağabeyi Kadir Kızılay, “Kardeşimin herhangi bir sorunu yoktu. Kendisinden haber alamıyoruz. Görenlerin veya yerini bilenlerin Allah rızası için polise haber vermesini rica ediyoruz” dedi.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.