Müge Anlı Şahap Örcün olayı nedir, Şahap Örcün öldü mü bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 22 gün önce Adana’da kaybolan Şahap Örcün aranıyor. Adana’nın Çatalan Köprüsü’nden atladığı ve intihar ettiği iddia edilen Şahap Örcün öldü mü, bulundu mu? Müge Anlı Şahap Örcün olayı nedir? Mehmet Ali Tunç ve oğlu Semih Tunç canlı yayında neler söyledi? Mehmet Ali Tunç yalan mı söylüyor? Şahap Örcün kimdir, kaç yaşında, nereli?

ATV ekranlarında yayınlanan ve sabah kuşağı programlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 22 önce kayıplara karışan Şahap Örcün aranıyor. Şahap Örcün’ün Adana’nın Çatalan Köprüsünden atladığı ve intihar ettiği iddia ediliyor. O sırada yanında bulunan arkadaşı Mehmet Ali Tunç, bildiklerini stüdyoda anlattı. Peki, Mehmet Ali Tunç doğru mu söylüyordu neler yaşandı?

Adana’da Şahap Örcün’ün (53) o sırada yanında bulunan arkadaşı Mehmet Ali Tunç’un (Mehmet Ali Tunç, 63 yaşındaki) borçları nedeniyle Çatalan köprüsünden atlayarak intihar ettiği, ancak vücut kurulamıyor. Olayın ardından Örcün’ün ailesinin şikayeti nedeniyle “intiharı tahrik etmekle” suçlanarak gözaltına alınan Tunç, serbest bırakılarak adli kontrole tabi tutuldu, “Sanırım hala yaşıyor, yoksa şimdi yapacak. Bulunabilir. “Sanırım bir arkadaşıyla saklanıyor. ”

Olay, 26 Şubat akşamı saat 19: 30’da merkez Çukurova bölgesi Kurttepe mevkiinde meydana geldi. Mehmet Ali Tunç polisi aradı ve arkadaşı Şahap Örcün’ün karısını kendisi gibi bırakıp Katalan Köprüsü’nden Seyhan Baraj Gölü’ne atladığını söyledi. İhbarın alınmasının ardından olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yüzeyden ve su altından yapılan aramalar herhangi bir sonuç vermedi.

Polis tarafından ifade veren Mehmet Ali Tunç (Mehmet Ali Tunç), Şahap Örcün’ün alacak hesabı aradığı için intihara teşebbüs ettiğini söyledi. Örcün’ünü bırakıp Çatalan köprüsüne gittiğini ve gitmesini söylediğini, gidince elini bağladığını söyledi. Tunç, “Haklarınızı selamlayın” dedikten sonra kendini göle atan Şahap Örcün’ün intihardan caydırmak istediğini iddia etti.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.