Ana SayfaGündemMüge Anlı Sevgi Kıranlı kimdir, kaç yaşında nereli?

Müge Anlı Sevgi Kıranlı kimdir, kaç yaşında nereli?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kendisinden 14 yaş küçük şoförü ile kaçan Sevgi Kıranlı stüdyoya geldi. Sevgi Kıranlı merak konusu oldu. Sevgi Kıranlı kimdir, kaç yaşında, nereli? Sevgi Kıranlı neler söyledi? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sevgi Kıranlı canlı yayında neler söyledi?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sıra dışı bir olay ele alınıyor. Ordu’da eşi ve çocukları ile birlikte yaşarken, şoförü Muammer Cambaz ile kaçan sevgi Kıranlı 3 aydır aranıyordu.

Sevgi Kıranlı’nın eşi Davut Kıranlı Müge Anlı’ya başvurarak eşinin bulunmasını istedi. Eşinin zorla kaçırıldığını ve tutulduğunu iddia eden Davut Kıranlı, gerçekleri bir türlü kabullenemedi. Davut Kıranlı’nın eşi Sevgi Kıranlı, 10 Şubat tarihli canlı yayına telefonla katılarak severek ve isteyerek Muammer Cambaz ile kaçtığını söyledi.

Muammer Cambaz ve Sevgi Kıranlı çiftini ekranda gören, bulundukları yerde bulunan komşuları konuyu emniyete ihbar etti. Bu durum üzerine bulundukları yere giden emniyet mensupları, Muammer Cambaz’ı araması bulunduğu için sorgulamaya götürdü. Sevgi Kıranlı ise stüdyoya gelerek neden kaçtığını açıkladı.

Sevgi Kıranlı kimdir?

Sevgi Kıranlı Ordulu. Evli ve 3 çocuk annesi olan Sevgi Kıranlı aynı zamanda 4 de torun sahibi. Muammer Cambaz ile birlikte kaçan Sevgi Kıranlı, Muammer’i çok sevdiğini ve eğer Muammer cezaevine girerse onu bekleyeceğini söyledi. Muammer’e aşık olduğunu söyleyen Sevgi Kıranlı, yaptığının yanlış bir şey olmadığını düşünüyor.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.