Müge Anlı sezon finali ne zaman 2021? Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya, kayıp şahısları bulmaya devam ediyor. 2021 yılında birçok olayın çözülmesine vesile olan Müge Anlı’nın ne zaman sezon finali yapacağı merak ediliyor. Müge Anlı 2021 sezon finali ne zaman, hangi tarihte?

ATV ekranlarının sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert tüm hızıyla sürüyor. Kayıp şahıslar bulunuyor, faili meçhul cinayetler aydınlatılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 2021 yılında yine birçok dosyanın açıklığa kavuşmasında aracı oldu.

Yayını izleyen izleyiciler, zaman zaman gördükleri zaman şok olsa da katillerin bulunmasında kayıp şahısların ailelerine teslim edilmesinde de mutluluk duydu. Son zamanlarda Müge Anlı’da 3 yıl önce işlenen Metin-Necla Büyükşen cinayeti aydınlığa kavuşturulmaya çalışılıyor. Programın izleyicileri ise özellikle bu olay aydınlatılmadan sezon finalinin gelmesini istemiyor. Peki Müge Anlı sezon finali ne zaman?

Müge Anlı son bölüm ne zaman?

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Müge Anlı geçtiğimiz günlerde canlı yayında sezon finalinin tarihini açıkladı. Başarılı sunucunun açıklamasına göre program, 2 Temmuz Cuma günü son bölümü ile ekranlara gelecek.

Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak?

Programın sevenleri bir sonraki bölümün ne zaman başlayacağını da merakla araştırıyor. Televizyon dünyasında sezon finali yapan dizi ve programlar genellikle yeni sezona Eylül ayı sonlarında başlıyor. Ancak Müge Anlı diğer programlara pek uymuyor ve sadece 1 aylık bir sürenin ardından programın yeni sezonu başlıyor. Geçtiğimiz yıl Müge Alı ile Tatlı Sert programının 24 Ağustos’ta başladığı göz önünde bulundurulduğunda yine Ağustos ayı gibi yeni bölümlerin yayınlanması bekleniyor.

Müge Anlı kimdir?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne başladığı yıl; Kanal 6’da staja başladı Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı.

Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek’le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek’in ayrılığı ardından Pakize Suda’yla Kanal D’de program sunmaya başladı.

Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ile yaşadı. 2010 yılında Tatlı Sert ‘in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı sundu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.