Home Gündem Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu nasıl yapılır?

Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu nasıl yapılır?

0
183
Untitled-1

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kayıp şahısların bulunması, faili meçhul cinayetlerin aydınlatılması ile kalmıyor. Müge Anlı aynı zamanda tekerlekli sandalye konusunda da engelli vatandaşların imdadına koşuyor. Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu nasıl yapılır? Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır? İşte detaylar…

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı birçok sosyal konuyla da izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Sabah kuşağının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, engelli vatandaşların rahat edebilmesi adına tekerlekli sandalye dağıtımı yapılıyor.

Engelli vatandaşlarımız ekranlarının başında Müge Anlı’yı izlerken tekerlekli sandalye yardımından nasıl yararlanabileceklerini araştırıyor. Aynı zamanda merak edilen bir diğer konu da engelli vatandaşlar adına tekerlekli sandalye bağışının nasıl yapılacağı. Biz de haberimizde merak edilen konuları derledik.

Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu nasıl yapılır?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tekerlekli sandalye yardımı ve bağışı yapılıyor. Siz de tekerlekli sandalye yardımından yararlanmak ya da bağışta bulunmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgileri ile Müge Anlı’ya ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert (Tekerlekli Sandalye Yardımı)

İletişim Bilgilerimiz:

7/24 İhbar Hattı: 0530 151 31 51

Başvuru için : 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26

Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17

E-posta : [email protected]

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.