Ana SayfaGündemMüge Anlı Uğur Büyükşen kimdir, kaç yaşında? Cinayeti itiraf etti mi?

Müge Anlı Uğur Büyükşen kimdir, kaç yaşında? Cinayeti itiraf etti mi?

Müge Anlı’da Uğur Büyükşen kimdir, kaç yaşına, nereli? Uğur Büyükşen ne dedi, itiraf etti mi? Metin – Necla Büyükşen (mehir cinayeti) cinayeti çözüldü mü, katiller bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, bundan yaklaşık üç yıl önce cinayete kurban giden Metin – Necla Büyükşen cinayeti işleniyor. Çiftin oğulları Uğur Büyükşen de izleyiciler tarafından merak ediliyor.

MÜGE ANLI OLAYLARI FACEBOOK GRUBUMUZA KATILIN

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında faili meçhul cinayetler, kaybolan şahıslar gibi birçok konu canlı yayında işleniyor ve açıklığa kavuşuyor. 3 Eylül 2018 tarihinde Konya’da işlenen Metin – Necla Büyükşen cinayeti masaya yatırılıyor. 3 yıldır çözülemeyen cinayette konunun nereye varacağı da kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor.

İddiaların odak noktasında olan cinayete kurban giden çiftin oğulları Uğur Büyükşen de izleyicilerin merakla araştırdığı isimlerden biri oldu. Uğur Büyükşen kimdir, kaç yaşında?

Uğur Büyükşen kimdir?

Uğur Büyükşen 3 Eylül 2018 tarihinde Konya’da evlerinde otururken cinayete kurban giden Metin – Necla Büyükşen çiftinin büyük oğludur. Babasının, eşine vaat ettiği mehiri sürekli istemesi sebebiyle babasıyla sürekli tartışma yaşadığı söylenmektedir. Zaman zaman kavgaya varan tartışmaların da yaşanması üzerine, Uğur Büyükşen iddiaların odak noktasında yer almıştır.

Swap raporlarında neler çıktı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında işlenen Metin ve Necla Büyükşen cinayeti ile ilgili Swap raporunun görüntüsüne ulaşılması ile gerçekler aydınlatılmaya başlandı. Büyük oğulları Osman Büyükşen, Betül, Uğur ve Büşra’dan alınan swap raporunun fotoğrafını çekmişti. Belgede yazanları, Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen ve Prof. Dr. Arif Verimli yorumladı.

Uğur Büyükşen, Betül Büyükşen ve Büşra Büyükşen’in swap izi raporları

Metin ve Necla Büyükşen’in vahşice pompalı tüfekle katledilmesinden sonra olayın tek görgü tanığı kızları Büşra Büyükşen ve Oğulları Uğur Büyükşen ile gelinleri Betül Büyükşen’den swap izleri alınmıştı. Büyük oğulları Osman Büyükşen’in swap raporuna ulaşmasıyla Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen raporu yorumladı. Rapora göre Uğur Büyükşen’in ellerinde yoğunlukta barut izine rastlanırken, yüzünde ve kollarında barut izi, Betül Büyükşen’in ise yüzünde yoğunlukta ve ellerinde yoğunlukta olduğu açıklandı. Büşra Büyükşen’in ise sadece elbiselerinden ve kıyafetlerinden barut izine rastlandı.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.