Müge Anlı Veli Karabacak kimdir? Fatma Çelik’i Veli Karabacak mı öldürdü?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’da 13 yıldır kayıp olan Fatma Çelik aranıyor. Fatma Çelik’in kaybından sorumlu tutulan Veli Karabacak canlı yayında. Veli Karabacak kimdir, nereli?

ATV ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün farklı konuları ele alan Müge Anlı’da 13 yıl önce kayıplara karışan Fatma Çelik, ailesi tarafından aranmaya başladı. Fatma Çelik’in kaybı, izleyiciler tarafından da merak edilmeye ve araştırılmaya başladı.

Müge Anlı’ya başvuran Fatma Çelik’in ailesi, genç kadının kaybından Veli Karabacak isimli şahıs sorumlu tutuyor. Canlı yayına katılan Veli Karabacak, Fatma Çelik ile sevgili olduğunu ancak daha sonra ayrıldıklarını söyledi. Veli Karabacak, Fatma Çelik’in kaybında kendisinin bir müdahilinin olmadığını, Fatma Çelik’ten bir müddet sonra kendisinin de haber alamadığını söyledi.

Fatma Çelik’i Veli Karabacak mı öldürdü?

Müge Anlı canlı yayında, gizli bir tanıdığın polise ifade verdiğini söyledi. Gizli tanık polise, Fatma Çelik’i Veli Karabacak’ın öldürdüğünü ve gömdüğünü açıkladı. Polis ekiplerinin bu ifade üzerine gizli tanığın belirttiği yerde kazı çalışmasını yaptığını ve yapılan kazıda da kemikler çıktığı ortaya çıktı.

Veli Karabacak, iddiaları yalanladı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.