Müge Anlı’da Emine Erdoğan ve Niğdeli kardeşlerin tarla sorunu çözüldü mü?

ATV ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Niğdeli Emine Erdoğan katılarak kardeşlerinin tarla sorunlarının çözülmesini istemişti. 8 kardeşin tarla sorununda sona yaklaşıldı. Peki, Emine Erdoğan ve Niğdeli kardeşlerin tarla sorunu çözüldü? İşte detaylar…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, her gün farklı konu ve konuklarla çözülmez olayların üzerine gitmeye devam ediyor. Gazeteci Müge Anlı’nın hazırlayıp sunduğu programda, Niğdeli 8 kardeşin tarla sorunu, sosyal medyanın gündeminde de sıkça konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak kardeşleri ile aralarındaki tarla sorununun çözülmesini isteyen Emine Erdoğan, bazı kardeşleri ile aralarının bu yüzden bozuk olduğunu belirtmişti. İzleyiciler, tarla sorununun çözülüp çözülmediğini merak ederek konuyu internette araştırmaya başladı.

Kardeşleri barıştıran Müge Anlı, canlı yayında tarla sorununu çözmek ve kardeşler arasında herkesin rızasını alarak konuyu çözmeye çalışıyor.

Niğdeli 8 kardeşin babalarından miras kalan tüm taşınmazlar, canlı yayında ekranlara yansıtıldı. Gazeteci Müge Anlı, Niğde’de bulunan kardeşlere de canlı yayınla bağlanarak konuyu çözmenin yollarını arıyor. Ancak stüdyoda bulunan Emine Erdoğan, kardeşlerinin kendi istediği tarlaları vermemesi sebebiyle paylaşımda ikna olamıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.