Müge Anlı’da İranlı Marjan yalan mı söylüyor, sakladığı sırrı ne?

0
359

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplara karışan İranlı Marjan bulundu. Marjan yaşadıklarını anlattı ama Müge Anlı’yı inandıramadı. İranlı Marjan yalan mı söylüyor, sakladığı sırrı ne? Marjan ne yaşadı?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar aranmaya, faili meçhul cinayetler aydınlatılmaya devam ediyor. İstanbul’un Etiler bölgesinde kaçırılan ve 4 gündür bulunamayan İranlı Marjan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.

Annesi Maryam hanımın şikayeti üzerine aranan ve 4 gün sonra bulunan Marjan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve yaşadıklarını anlattı. Ancak Müge Anlı Marjan’ın söylediklerine inanmadı. Yalan söylediğini düşünen Müge Anlı, reklam arasında Marjan ve annesi Maryam ile konuştu.

Gerçekleri öğrenene Müge Anlı ise Marjan’ın polise gerçek ifadeleri vermek için ikna etmeye çalıştı. Ancak Marjan yaşadıklarını yalan beyanlarla anlattı. Müge Anlı canlı yayında uzun uğraşlarla Marjan’ı ikna etmeye çalıştı ama başaramadı.

Marjan’ın sakladığı sırrı ne?

İzleyiciler de ekranlarının başında Marjan’ın neler sakladığını ve kaçırıldığı sürede neler yaşadığını merak etmeye ve aramaya başladı. Ancak Marjan’ın sırrını sadece kendisi ve Müge Anlı biliyor. Müge Anlı, Marjan’ın bulunduğu yer üzerinden doğruların bulunacağını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here