Müge Anlı’da kavga çıktı! Kamile Balığkurdu Murat Akın’a ayakkabı fırlattı

0
344

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı her gün canlı yayında ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 17 Şubat 2021 Çarşamba günü ekranlara gelen canlı yayında, ortalık bir anda karıştı. 7 yıl önce kaybolan Gülşen Caymaz’ın annesi Kamile Balığkurdu, canlı yayında bulunan Murat Akın’a ayakkabı fırlattı. Müge Anlı’da neden kavga çıktı? Müge Anlı’da ne oldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 17 Şubat 2021 tarihli canlı yayınında aranan kayıp Gülşen Caymaz konusu işleniyordu. Geçtiğimiz gün Gülşen Caymaz’ın eski arkadaşı Murat Akın stüdyoda bazı sözler sarf etmişti. Bugün ise Gülşen Caymaz’ın annesi Kamile Balığkurdu canlı yayına gelerek Murat Akın’a ayakkabısını fırlattı. Ortalık bir anda karıştı, canlı yayında ses ve görüntü kesildi.

Müge Anlı’da neden kavga çıktı?

Gülşen Caymaz bundan 7 yıl önce Karaman’da kaybolmuştu. Caymaz’ın görüştüğü Murat Akın, kendisi ile sık sık görüştüğünü Gülşen Hanım’ın da sürekli başkaları ile içki içerek gezdiğini söylemişti. Öte yandan Akın, Gülşen Hanım’ın annesi Kamile Balığkurdu hakkında para karşılığında erkeklerle birlikte olduğunu söylemişti.

Bugün canlı yayına gelen Kamile Balığkurdu, “Bana neden iftira atıyorsun, kızıma neden iftira atıyorsun? Benim hakkımda sen nasıl konuşursun?” diyerek Murat Akın’a ayakkabısını fırlattı. Murat Akın karşılık vermedi ve canlı yayında ses ve görüntü izleyicilere bir müddet yansıtılmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here