Home Gündem Müge Anlı’da Selva Beşali aranıyor! Selva Beşali kimdir, bulundu mu, nerede kayboldu?

Müge Anlı’da Selva Beşali aranıyor! Selva Beşali kimdir, bulundu mu, nerede kayboldu?

0
198

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İzmir’de kaybolan Selva Beşali aranıyor. Selva Beşali kimdir, kaç yaşında, nerede kayboldu? İşte detaylar…

ATV ekranlarının sabah kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine bir kayıp vakası işleniyor. Faili meçhul cinayetleri aydınlatan, kayıpları bulan Müge Anlı yeni bir kayıp vakası ile karşı karşıya.

İzmir’de kaybolan Selva Beşali, eşi tarafından aranıyor. Mustafa Beşali Müge Anlı’ya başvurarak eşinin bulunmasını istedi.

Selva Beşali kimdir?

Suriye uyruklu Selva Beşali, 28 yaşında ve İzmir’de yaşıyordu. İzmir’in Bornova ilçesinde yaşayan Selva Beşali Bornova’da yaklaşık 2 ay önce kayboldu. Üzerinde altın takı bulunan Selva Beşali’nin altınlar yüzünden başına bir şey gelmesinden endişe ediliyor.

Selva Beşali’nin eşi Mustafa Beşali ve kardeşi Ahmet Beşali canlı yayında yaşananları anlatıyor. Selva Beşali’nin sim kartını kıran eşi, Selva’ya şiddet uygulamadığını söyledi. Kardeşi Ahmet ise Mustafa’nın Sim kartı neden kırdığına anlam veremediği söyledi. Öte yandan Ahmet, komşularının Selva’nın eşi tarafından şiddete maruz kaldığını söylediğini belirtti. Ancak eşi Mustafa bu iddiaları reddediyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.