Müge Anlı’da Zeynep Güngör olayı nedir, kimdir? Zeynep Güngör bulundu mu?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, kayıp Zeynep Güngör aranıyor. 4 çocuk annesi Zeynep Güngör’ün nerede olduğu büyük merak konusu oldu. Zeynep Güngör olayını merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert, Zeynep Güngör kimdir? Zeynep Güngör olayı nedir? Zeynep Güngör bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan ve genellikle asayiş olaylarının işlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyenleri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 30 Aralık ve 31 Aralık tarihlerinde kaybolan 4 çocuk annesi Zeynep Güngör’ün kaybolması olayı işleniyor. Zeynep Güngör olayında yeni gelişmeler de yaşanıyor. Zeynep Güngör’ün kızı Tülin, telefon bağlantısı ile Müge Anlı programına katılarak annesi ile telefon görüşmesinin detaylarını anlattı. Dayısıyla telefonda konuştuğunu söyleyen Tülin, arkadan bir kadın çığlığını duyduğunu söyledi.

MÜGE ANLI’DA ZEYNEP GÜNGÖR BULUNDU MU?

4 çocuk annesi Zeynep Güngör, 16 ay önce İstanbul Beylikdüzü’nde kayboldu. 17 yaşında evlenen genç kadın, son 3 yıldır eşiyle boşanmaya çalışıyordu. Ecevit adlı erkek arkadaşı ile son kez görüştüğü düşünülen Zeynep Güngör’ü kardeşleri arıyor.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.