Home Gündem Müge Anlı’yı duygulandıran anlar! Stüdyoda duygu seli!

Müge Anlı’yı duygulandıran anlar! Stüdyoda duygu seli!

0
323

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir kayıp vakası ile daha karşılaşıldı. Suriye uyruklu 9 yaşındaki Saeddin (Sadettin) Alhasan eniştesinden korktuğu için evden kaçtı. Saeddin’in abisi canlı yayında anlattıkların ile izleyenleri duygulandırdı.

ATV ekranlarında sabah kuşağının en çok izlenen yapımlardan biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Suriye uyruklu 9 yaşındaki Saeddin Alhasan’ın kayıp vakası işlenmeye başladı. Annesi ve babası cezaevinde olan Saeddin, abisi ile birlikte eniştesi ve teyzesinin yanında yaşıyor.

Saeddin Alhasan ve abisi çalışıyor, eniştelerine de maddi olarak destek oluyorlardı. Kaldıkları evde, eniştesine şaka yapan Saeddin, gece uyurgezer numarası yaparak küçük tuvaletini de halıya yaptı. Bunun üzerine kızan eniştesi, Saeddin’i

Suriye uyruklu çocuklara yardımcı olmak isteyen komşuları Murat Haltaş, Saeddin’in abisi Nurettin ile birlikte Müge Anlı’ya başvurdu. Nurettin, eniştesinden şiddet gördüğünü söyleyerek yetiştirme yurdunda kalmak istediklerini söyledi. Kardeşinin hiç şiddet görmediğini söyleyen Nurettin, Saeddin’in korktuğu için evden kaçtığın söyledi. Kız kardeşleri Betül’ün de karakola başvurup yetiştirme yurdunda kalmak istediği öğrenildi.

Saeddin, İstanbul Gaziosmanpaşa’da kayboldu.

Ayda 1800 TL kazandığını söyleyen Nurettin, kardeşinin de ayda 1000 TL para kazandığını söyledi. Haftada 175’er TL eniştelerine verdiklerini söyleyen Suriyeli Nurettin, geri kalan parayı biriktirdiğini ve ailesinin cezaevinden çıkmasını beklediğini söyledi. “Ailem cezaevinden çıktığında para bulsun diye biriktiriyorum” diyen 11 yaşındaki Nurettin, Müge Anlı da dahil olmak üzere, stüdyodaki herkesi duygulandırdı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.