Home Magazin Murat Övüç’ün boşandığı eşi, Burakcan Özvüç’ün annesi kimdir, adı nedir?

Murat Övüç’ün boşandığı eşi, Burakcan Özvüç’ün annesi kimdir, adı nedir?

0
1077

Murat Övüç’ün boşandığı eşi kimdir? Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç’ün annesi kimdir, adı nedir?

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç, trafikte seyir halindeyken elindeki silahla adeta terör estirdi. O anlar kameralara yansıdı, görüntüleri izleyenlerin ise tepkileri gecikmedi. Olayın yaşanmasının ardından Murat Övüç’ün boşandığı eşi de merak konusu oldu.

Burakcan Övüç, elinde silahla trafikte seyir halinde ve direksiyon koltuğunda iken etrafa rast gele ateş etmeye başladı. Aynı zaman da küfür eden Burakcan Övüç, sosyal medyanın da gündemine düştü. Olayın görüntülerini izleyenler, Burakcan Övüç’ü araştırmaya başladı.

Burakcan Övüç’ü merak edenler, annesinin de ismini öğrenmek adına konuyu internette araştırıyor. Burakcan Övüç’ün annesi kimdir, adı nedir?

Murat Övüç kimdir?

Murat Övüç’ün asıl mesleği medyumluk ve falcılıktır ancak kendisi son zamanlarda bazı mekanlarda şarkıcılık da yapmaktadır. İstanbul’da bazı mekanlarda astroloji ile ilgili yorumlar yapmakta olan Murat Övüç’ün müşterileri arasında ünlülerin de yer aldığı biliniyor. Peki bir de oğlu olan ve bir kez evlilik yapan Murat Övüç kimdir?

Sevgilisi olduğunu açıklayan Övüç, “Sevgilim var. 12 yıl oldu. Kapalıçarşı’nın imparatoru. Pırlanta ondan soruluyor. Otursam, çalışmasam onun parası bana da yedi sülaleme de yeter. Ama ben çalışıyorum gece gündüz ve alnımın teriyle kazanıp kendi paramı harcıyorum. Bir kadının da bir erkeğin de üç sevgilisi olacak; bir paralı, bir belalı bir de sevdalı.”

Burakcan Övüç kimdir?

Burakcan Övüç, ünlü İnstagram fenomeni Murat Övüç’ün oğlu olarak biliniyor. 14 Nisan 2001 doğumludur. Burakcan Övüç, Murat Övüç’ün yedi yıl süren evliliğinden dünyaya gelmiştir. Daha önce de bacağının üstüne koyduğu tabanca ile otomobilini kullanmıştı.

20 yaşındaki Burakcan Övüç otomobilin camından küfür ederek tabancayla defalarca ateş açtığı video sonrası gündeme geldi ve büyük tepki topladı.

Burakcan Övüç’ün babası Murat Övüç oğluyla ilgili sosyal medyada yer alan görüntüler hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Ünlü işletmelerde şarkı söyleyerek konserler veren Murat Övüç’ün oğluna çok düşkün olduğu biliniyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.