Murat Övüç’ün oğlu adı nedir? Burakcan Övüç kimdir, kaç yaşında?

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç, araç kullanırken trafikte adeta terör estirdi. Eline aldığı tabanca ile seyir halinde iken rastgele etrafa ateş eden Burakcan Öviç merak ediliyor. Murat Övüç’ün oğlu kimdir, kaç yaşında?

Sosyal medyada paylaştığı videolarla zaman zaman magazin gündemine düşen Murat Övüç, bu kez oğlu ile gündeme geldi. Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç, elindeki tabanca ile otomobil içerisinden küfrederek etrafa ateş etmeye başladı.

Görüntüler, sosyal medyaya düşünce tepkiler de çığ gibi büyüdü. Övüç, kullandığı aracın camını açarak defalarca ateş etti. Silahın doğrultulduğu yönde evlerin olduğu görüldü. Trafikte adeta terör estiren Övüç, ateş açtığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı ancak bir süre sonra ise sildi. Övüç, daha önce de bacağının üstüne koyduğu tabanca ile otomobilini kullanmıştı.

Burakcan Övüç kimdir?

Burakcan Övüç, ünlü İnstagram fenomeni Murat Övüç’ün oğlu olarak biliniyor. 14 Nisan 2001 doğumludur. Burakcan Övüç, Murat Övüç’ün yedi yıl süren evliliğinden dünyaya gelmiştir. Daha önce de bacağının üstüne koyduğu tabanca ile otomobilini kullanmıştı.

20 yaşındaki Burakcan Övüç otomobilin camından küfür ederek tabancayla defalarca ateş açtığı video sonrası gündeme geldi ve büyük tepki topladı.

Burakcan Övüç’ün babası Murat Övüç oğluyla ilgili sosyal medyada yer alan görüntüler hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Ünlü işletmelerde şarkı söyleyerek konserler veren Murat Övüç’ün oğluna çok düşkün olduğu biliniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.