Mustafa Ceceli’nin Elmalı Davası paylaşımı takipçilerinin eleştirisine neden oldu!

Türkiye, Antalya’nın Finike ilçesinde annesinin 4 arkadaşı ve üvey babaları tarafından cinsel istismara maruz kalan 2 kardeşi konuşuyor. Sosyal medyada Elmalı Davası olarak bilinen olaya, yüzbinlerce kişiden tepki gelmişti. Olaya tepki gösterenler arasında ünlüler de vardı. Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin Instagram hesabından paylaştığı idam edilen adam resimli tepki ise, takipçilerinin eleştirisine neden oldu.

Antalya’nın Finike ilçesinde gerçekleşen 7 ve 10 yaşındaki iki kardeşe cinsel istismar olayının yankıları sürüyor. Üvey babaları ve annelerinin 4 erkek arkadaşı tarafından cinsel istismar gördükleri iddia edilen iki kardeşin davasında, tarafların tahliyesi ülke gündeminde tepkilere neden olmuştu.

Çocukların cinsel istismara maruz bırakıldığına da aynı şekilde tepki gelmiş, tabiri caizse sosyal medya ayağa kalkmıştı. Olaya tepki gösteren ünlüler de vardı. Ancak bazı ünlülerin gösterdikleri tepki şekli, eleştirileri de beraberinde getirdi. Eleştiri alan ünlülerden biri de Mustafa Ceceli oldu.

İdam edilmiş adam resmi paylaştı

Şarkıcı Mustafa Ceceli sosyal medya hesabı Instagram’dan, idam edilmiş adam resmi paylaştı. Ceceli paylaşımında, “…ah be yavrucak.. keşke sana bu resmi çizdirebilseydik.. bir KHK ile asılsın bunlar.. toplum vicdanı kan ağlıyor.. #elmalıdavası” notunu da düştü.

Ceceli’nin takipçileri, idam edilmiş adam çizimini görünce kendisini eleştirmeye başladı. Bir takipçisi Ceceli’ye, “İdamı mı çizdireceksin?” diye sordu. Başka bir takipçisi ise, “Çocuk bunu değil çiçek böcek doğa resmi çizmeli” dedi.

Paylaşımıyla ilgili tepki alan Ceceli, daha sonra söz konusu paylaşımını düzenleyerek bir de not düştü. Mustafa Ceceli paylaştığı notta ise, “benim tepkimi beğenmeyen de takip etmesin. Basın gidin işinize.. iki çocuğa neler çizdirmiş sapığın biri, ben adam asıcam siz de bana artistik yapacaksınız yok ya.. uzayın” dedi.

İşte Mustafa Ceceli’nin o paylaşımı

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.