Ana SayfaEkonomiN 11 halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? N11.com izahname...

N 11 halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? N11.com izahname yayınlandı mı?

Türkiye’nin en bilinen online satış platformlarından biri olan N11.com’un halka arz olacağı haberi yatırımcılar tarafından sıklıkla araştırılmaya başladı. n11 halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? N11 halka arz eşit mi oransal mı hangi bankalardan alınır? Talep toplama tarihi ne zaman, izahname yayınlandı mı?

Sermaye Piyasası Kurulu’nda halka arz rüzgarı esmeye devam ediyor. Birçok şirket 2020 yılında beklettiği halka arzlarını, 2021 yılında SPK’ya iletmeye başladı. 2021 yılının ilk aylarında 10 şirket halka arz onayı almıştı. Halka arzların tamamı da başarı ile sonuçlandı ve yatırımcılar halka arzlara yoğun ilgi gösterdi.

2021 yılında borsa yatırımcı sayısının da artması ile birlikte halka arz haberleri sıklıkla araştırılmaya başladı. Merak edilen şirketlerden biri de n11 oldu. Borsa yatırımcıları halka arza katılmak için n11 halka arzının ne zaman olduğunu merakla araştırmaya başladı. n11 halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir?

N11 Şirket hakkında

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

N11 halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

N11’in halka arz tarihinin ne zaman olduğu büyük bir merakla araştırılıyor. Ancak firmanın halka arzı, SPK Tarafından henüz onay almadı. Halka arz onaylandığında haberimiz güncellenecek ve talep toplama tarihleri de netlik kazandığında sitemize eklenecektir. N11’in borsada işlem göreceği kod da halka arz onayının ardından kesinlik kazanacaktır.

DİĞER HALKA ARZ HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.