Nasmed (EGEPOL) halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi? Borsada ne zaman işlem görecek?

kamuilan365.com – Sermaye Piyasası Kurulu’ndan halka arz için onay alan Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. 25-26 Ağustos tarihlerinde halka arz işlemini tamamladı. Talep toplama işlemlerine katılan yatırımcılar, saat 13.00’ten sonra emirlerin kapandığını görünce sonuçları araştırmaya başladı. EGEPO (Nasmed) halka arz sonuçları açıklandı mı? EGEPO.HE kaç lot dağıttı? Borsada ne zaman işlem görecek?

SPK, 19 Ağustos 2021 tarihinde yayınladığı bültende 3 şirketin başvurusunun onaylandığını kamuoyuna duyurmuştu. Yapılan bu duyuruda borsaya açılan olan şirketlerden biri de Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri (Egepol Hastanesi) oldu. EGEPO.HE hisse kodu ile 25-26 Ağustos tarihlerinde talep toplama işlemleri tamamlandı.

Nasmed (#EGEPO.HE) detaylar

Talep toplama tarihleri: 25-26 Ağustos
Büyüklüğü: 25.000.000 TL
Borsa işlem kodu: EGEPO
Hisse fiyatı: 5 TL
Arz şekli: Eşit Dağıtım

uygulama reklam görseli

Arzın tamamlanmasının ardından hisselerin borsada ne zaman işlem göreceği, kişi başı kaç pay dağıtıldığı ve halka arz sonuçları en çok merak edilenler arasında yer aldı. Çıkarılmış sermayesi 100 milyon TL olan Nasmed, sermayesini yüzde 25 oranında artırarak, çıkarılacak 25 milyon TL nominal değerli payları halka açtı. İşlem sonrası halka açıklık oranının yüzde 20 olması beklenen şirketin arzına Tacirler Yatırım aracılık etti.

Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Borsada Satış Yöntemi ile Borsa İstanbul Birincil Piyasada yapılan arz için yatırımcılar 25 – 26 Ağustos 2021 tarihlerinde Tacirler Yatırım ve tüm aracı kuruluşlardan “EGEPO.HE” koduyla talepte bulundu. Pay fiyatının 5,0 TL olarak belirlendiği arzda, toplamda 125 milyon TL gelir elde edilmesi bekleniyor.

EGEPO.HE halka arz sonuçları açıklandı mı?

Nasmed Özel Sağlık Hizmetleri ya da EGEPOL hastanesi (EGEPO.HE) halka arz sonuçları henüz açıklanmadı. Arz sonuçlarının açıklanmasının ardından kişi başı kaç pay düştüğü ve yapılacak başka bir KAP bildiriminin ardından borsada ne zaman işlem göreceği de netlik kazanmış olacak. Gelişmeler oldukça haberimiz güncellenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.