Ana SayfaMagazinNez Demir Dilan Polat neden kavga etti, neden küstü?

Nez Demir Dilan Polat neden kavga etti, neden küstü?

Sosyal medyaya Nez Demir ile Dilan Polat’ın kavgası damga vurdu. Sıla Doğu’nun da dahil olduğu kavga neden yaşandı? Nez Demir Dilan Polat neden küstü? 2021 Nez Demir Dilan Polat kavga, canlı yayında birbirlerine neler söylediler?
Ünlüler dünyasında zaman zaman ilginç olaylar yaşanıyor. Bu olaylardan biri de Nez Demir ile Dilan Polat arasında yaşandı. İkilinin kavgası, sosyal medyaya da yansıdı. Her iki tarafın takipçileri olayın neden yaşandığını merak ederek konuyu internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte Nez Demir ile Dilan Polat kavgasının detayları…

Olay iddialara göre şu şekilde gelişti;

Dilan Polat ile Sıla Doğu’nun birlikte kurdukları güzellik merkezlerinin franchising (isim hakkı) Türkiye’nin çoğu ilinde mevcut. Sıla Doğu’nun kız kardeşi Dilan Polat en yakın arkadaşı Nez Demir arasında kızılca kıyamet kopmasına neden olan olay Dilan Polat ve Nez Demir arasındaki ticari anlaşmazlıktan çıktığı ögrenildi.

Kız kardeşi ile Fenomen Nez Demir’in ticari kavgalarına dahil olan Sıla Doğu sosyal medya hesabından canlı yayında küfürler yağdırdığı Nez Demir’e sinirini alamayarak kendisininde Kokain kullandığını itiraf etti. Canlı yayında binlerce takipçinin izlediği o uyuşturucu itirafı kısa sürede gündem oldu.

Sıla Doğu Alkollü olarak yaptığı canlı yayın gafı sonrası bir gün sonra video çekerek takipçilerinden özür diledi.

Sıla ve Dilan Polat kardeşlerin ismi Mersin’deki güzellik merkezi şubelerinin açılışına giderken Çalışanlarına özel jet kiralamaları ile gündeme gelmişti.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.