Oğuzhan Özyakup ile Melisa Aslı Pamuk evleniyor mu? Melisa Aslı Pamuk kimdir?

Oğuzhan Özyakup ile Melisa Aslı Pamuk evleniyor mu? Melisa Aslı Pamuk kimdir? Melisa Aslı Pamuk nereli? Melisa Aslı Pamuk kaç yaşında?

0
143

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile 2011 Türkiye güzeli Melisa Aslı Pamuk’un evleneceği haberi, magazin dünyasına bomba gibi düştü. Oğuzhan Özyakup ile Melisa Aslı Pamuk evleniyor mu? Melisa Aslı Pamuk kimdir? Melisa Aslı Pamuk nereli? Melisa Aslı Pamuk kaç yaşında? Melisa Aslı Pamuk Oğuzhan Özyakup evlenecek mi? Melisa Aslı Pamuk düğün mü yapıyor?

Ünlü futbolcu Oğuzhan Özyakup ile 2011 Türkiye Güzellik yarışması birincisi Melisa Aslı Pamuk nikah masasına oturuyor. Genç çiftin evlilik haberi, magazin dünyasında geniş yankı bulurken Melisa Aslı Pamuk’un kim olduğunu merak edildi. Melisa Aslı Pamuk kimdir? Melisa Aslı nereli? Melisa Aslı kaç yaşında?

MELİSA ASLI PAMUK KİMDİR?

2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX’da yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç’ten alan ve aday numarası 10 olan Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye’yi 2011 yılının Eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te temsil etmiştir. Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here