Omar Elabdellaoui yüzünün son hali nasıl? Yüzünün fotoğrafı var mı?

Omar Elabdellaoui’nın yüzünün fotoğrafı var mı? Elabdellaoui’nın yüzünün son hali nasıl? Elabdellaoui’nın yüzü ne halde? Elabdellaoui’nın yaralı halinin fotoğrafı var mı?

0
859

Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui’nin, yılbaşı gecesinde oğlunun eğlendirmek isterken elinde patlayan havai fişek, yüzüne büyük hasar verdi. Apar topar hastaneye kaldırılan ünlü futbolcu hemen ameliyata alındı. Omar Elabdellaoui’nın yaşadığı talihsiz olayı öğrenenler, ünlü futbolcunun duruma oldukça üzüldü. Ameliyata alınan Omar Elabdellaoui’nın sağlık durumu ve yüzünün ne halde olduğu ise merak konusu oldu. Omar Elabdellaoui’nın yüzünün fotoğrafı, yüzünün ne hale geldiği internette sıkça araştırılıyor. Elabdellaoui’nın yüzünün fotoğrafı var mı? Elabdellaoui’nın yüzünün son hali nasıl? Elabdellaoui’nın yüzü ne halde? Elabdellaoui’nın yaralı halinin fotoğrafı var mı?

Omar Elabdellaoui, yılbaşında çocuğu eğlendirmek için havai fişekle bir gösteri yapmak istedi. Başına gelecekleri önceden kestiremeyen, talihsiz futbolcunun elinde havai fişek patladı ve yüzü yara aldı. Omar Elabdellaoui’nın gözünde büyük hasar oluştu. Ameliyata alınan Omar Elabdellaoui’nın doktorun gelen açıklama ise yüreklere biraz olsun su serpti. Omar Elabdellaoui’nın doktoru, ünlü futbolcunun bir gözünün iyi durumda olduğunu açıkladı. Yaşanan elim olayın ardından Omar Elabdellaoui’nın son hali ise merak konusu oldu.

ABDURRAHİM ALBAYRAK’TAN AÇIKLAMA

Omar Elabdellaoui’nın yaşadığı talihsiz olayın ardından gece geç saatlerde Galatasaray camiası da ayaklandı. Galatasaraylı sağ bek Omar Elabdellaoui’nın yüzünün yara almış fotoğrafı, sosyal medyaya servis edildi. Sosyal medyada fotoğraflı gören Abdurrahim Albayrak, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“AYIPTIR GÜNAHTIR”

Albayrak, “Omar’ın başına gelen talihsiz kaza. Sitenin ambulans görevlisi fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyor. Arkadaşlar, ayıptır günahtır. Bu insanın 3 çocuğu var. Böyle bir resmi hangi vicdan servis edebilir?” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here