Onur Can Özcan kimdir, nereli, kaç yaşında, ne zaman ve neden öldü?

Sosyal medyanın gündeminde yer alan Onur Can Özcan, adını görenler tarafından merakla araştırılıyor. Onur Can Özcan’ın hırka isimli şarkısı da kendisini yad edenler tarafından dillendirilen günü şarkılarından biri oldu. Onur Can Özcan’ın kim olduğunu merak edenler, merhum sanatçının hayatını, biyografisini araştırıyor. Onur Can Özcan kimdir, nereli, kaç yaşında, ne zaman ve neden öldü? Onur Can Özcan’ın ölümü yürekleri dağlamıştı. İşte bugün sosyal medyanın konuştuğu Onur Can Özcan’ın hayatı.

Onur Can Özcan, sosyal medyada gündem oldu. Konuşulan konularda 1. Sırada yer alan Onur Can Özcan, yazdığı ve seslendirdiği duygusal şarkılarla bir döneme damgasını vurmuş ve kitleler tarafından da sevilmişti. Onur Can Özcan, sosyal medyada konuşulan arasında yer alırken akıllarla ölüm olayı da geldi. Onur Can Özcan arkadaşları ile denize açılmış ve alabora olan teknede hayatını kaybetmişti. Peki Onur Can Özcan kimdir, nereli, ne zaman öldü? Onur Can Özcan şarkıları nedir?

ONUR CAN ÖZCAN KİMDİR?

Onur Can Özcan, 6 Kasım 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 21 yaşındaki besteci, solist ve söz yazarı Onur Can Özcan, YouTube’da yayınladığı videolarla tanınan bir isimdi. Özcan, özellikle “Yaramızda Kalsın”, “Yalnızlığın Ezgisi”, “Çilingir”, “Kibrit”, “Gülümse Kadın” ve “İntihaşk” gibi şarkılarıyla biliniyor.

ÖLÜMÜ

Onur Can Özcan, 2018 yılında içinde bulunduğu teknenin batması sonrası hayatını kaybetmişti. 3 Haziran 2018 yılında Şile’nin İmrenli mevkiinde 5 rrkadaşı ile birlikte tekne ile açılan Onur Can Özcan’ın bulunduğu tekne alabora olmuştu. Alabora olan teknede bulunan Levent Sarı (30) Ulaş Sarı (23) Hasan Ekşi (23) sağ olarak kurtarılırken Onur Can Özcan’a (21) ulaşılamamıştı. Bir gün süren arama kurtarma çalışmalarının ardından Onurcan Özcan’ın cansız bedenine bir gün sonra ulaşılmıştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.