Onur Vural kimdir, kaç yaşında, neden TT oluyor, olay ne?

Son zamanlarda sosyal medyada Onur Vural ismi sık sık gündeme gelmeye başladı. Birçok kişi Twitter’da trend topic olan Onur Vural’ın kim olduğunu merak ediyor. Onu Vural kimdir, nereli, kaç yaşında, Onur Vural olayı nedir, neden sürekli TT oluyor?

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter’da, en önemli konular Trend Topic listesinde gündeme geliyor. İnsanlar, TT listesinde yer alan konulara ilişkin görüşlerini, topluma açık bir şekilde paylaşıyor.

Ancak zaman zaman anlam verilemeyen kelime ya da kelime grupları, bu listede yer alabiliyor. Son zamanlarda Onur Vural ismi de bu kelimelerden biri olarak dikkat çekiyor. Onur Vural hakkında yazılanlar, bu ismi Trend Topic listesine taşıyor. Bu ismin kim olduğunu merak edenlerse konuyu internette araştırıyor.

Onur Vural kimdir?

 

Bu isim hakkında atılan twitler sonrasında gündeme gelen Onur Vural’ın kim olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

 

Bu twitlerin bot hesaplar tarafından atıldığı ve bir kişi ya da grup tarafından ismin gündeme taşındığı tahmin ediliyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.