Home Gündem Org fenomeni Fevzi Kaan Türker kimdir, kaç yaşında, nereli?

Org fenomeni Fevzi Kaan Türker kimdir, kaç yaşında, nereli?

0
293

Sosyal medya hesabı Instagram’da org çalarak ününe ün katan ve kısa sürede fenomen haline gelen Fevzi Kaan Türker, kendisini tanımak isteyenler tarafından araştırılmaya başladı. Fevzi Kaan Türker kimdir, kaç yaşında nereli?

Pandemi sırasında yasaklanan düğünler nedeniyle babasının eve getirdiği orgu müzik yapmak için kullanan 11 yaşındaki Fevzi Kaan Türker’i milyonlarca kişi izledi ve durumu sosyal medyada paylaştı. Fevzi, odasından birini rengarenk ışıklarla aydınlatıyor. Samsun’un Çarşamba ilçesinde yaşayan 11 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, sosyal medyadaki videoları giderek fenomen haline geliyor. Fevzi Kaan Türker orgu merak etti 36 yaşındaki müzisyen babasının salgın sırasında düğün yapması yasaklandı ve kısa süre içinde orgla ilgili bir video çekti. Daha sonra fenomen haline gelen Fevzi Kaan’ın 100 binin üzerinde de takipçisi bulunuyor.

Pandemi sırasında yasaklanan düğünler nedeniyle babasının eve getirdiği orgu müzik yapmak için kullanan 11 yaşındaki Fevzi Kaan Türker’i milyonlarca kişi izledi ve durumu sosyal medyada paylaştı. Fevzi, odasından birini rengarenk ışıklarla aydınlatıyor.

Samsun’un Çarşamba ilçesinde yaşayan 11 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, sosyal medyadaki videoları giderek fenomen haline geliyor. Fevzi Kaan Türker orgu merak etti, pandemi sırasında düğün yasağı nedeniyle 36 yaşındaki müzisyen babası eve götürdüğü kısa sürede org ile video çekmeye başladı. Daha sonra sosyal medyada canlı yayın yapan ünlü bir YouTube kullanıcısı olan Fevzi Kaan konuk olarak binlerce genç ilgi gördü. Neşeli ve pozitif tavrıyla kısa sürede herkes tarafından beğenilen Türker, orgda çalıyor, şarkı söylüyor ve çalıyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.