Osman Büyükşen kimdir, kaç yaşında? Osman Büyükşen’in anne babasının katilleri bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına, annesi Necla Büyükşen ve babası Metin Büyükşen’in katil ya da katillerini aramaya çıkan Osman Büyükşen’in feryadı damgasını vurdu. Yaklaşık 3 yıldır anne babasını katledenlerin bulunamadığını söyleyen Osman Büyükşen ile Müge Anlı canlı yayında sarıldı. Canlı yayında yaşanan olaylar, sosyal medyada da geniş yer buldu.

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 2 yıldan uzun süre önce başlayan cinayet dosyası bir türlü tamamlanamadı. 3 Eylül 2018 yılında evlerinde otururken katledilen Metin-Necla çiftinin katil zanlısı o zamandan bu zamana bir türlü bulunamadı.

3 yıldır anne-babasının katil zanlısını arayan Osman Büyükşen’in ATV ekranlarında canlı yayındaki feryadı, görenlerin yüreklerini burktu. Genç adam feryadında, anne babasını öldüren şahıs ya da şahısların bulunması için özel ekip kurulmasını istedi.

Müge Anlı ise canlı yayında yaşanan bu anlara karşı duygularına hakim olamadı. Gözyaşlarını da tutamayan Anlı, Osman Büyükşen’e sarılarak destek verdi. Yaşanan anlar, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. #Mügeanlı ve #büyükşenkatilleriyakalansın etiketlerine sıkça gönderi paylaşıldı.

Osman Büyükşen kimdir?

Osman Büyükşen annesi ve babasının ölümünden sonra katilleri aramak için yola çıkan ve büyük mücadele veren bir evlat olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Kardeşleri Uğur Büyükşen ve Büşra Büyükşen ise kamuoyunda Osman Büyükşen’in tam aksine katilin bulunması adına mücadele vermemekle itham edilmektedir. Osman Büyükşen tek başına verdiği mücadele ile Türk halkının gönlünü kazandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.