Home Magazin Öykü Karayel ve şarkıcı Can Bonomo’nun bebek heyecanı

Öykü Karayel ve şarkıcı Can Bonomo’nun bebek heyecanı

Öykü Karayel’in hamilelik fotoğrafları, sosyal medyada büyük beğeni topladı. Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti bebek bekliyor.

0
171

Oyuncu Öykü Karayel ve Şarkıcı Can Bonomo’nun 2018 yılında hayatlarını birleştirmesinin ardından, evliliğin ilk meyvesi geliyor. 2018 yılında dünya evine giren Can Bonomo ve Öykü Karayel’in bebek beklediklerinin fotoğrafları sosyal medyanın gündemine oturdu. Öykü Karayel’in hamilelik fotoğrafları, sosyal medyada büyük beğeni toplarken, çiftin bebeklerine hangi ismi vereceği de büyük merak konusu oldu.

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Karayel, “Alttaki küçüklük Roman Bonomo… Yeni yılda görüşürüz!” notunu düştü. Can Bonomo da eşi Öykü Karayel ile verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınlayarak yeni yılı kutladı.

Ünlü çiftten Can Bonomo, geçtiğimiz aylarda bu pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

‘Bu tür şeylerin doğal bir saati var’

Öte yandan Karayel, daha önce verdiği bir röportajında “Ne zaman anne olacaksınız” sorusuna, “Bu tür şeylerin doğal bir saati var. Asla aşırı evlenmek isteyen ya da evlenmem diyen biri olmadım. Can’la karşılaşınca her şey doğru gelmeye başladı” diye yanıt vermişti.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.