Ozan Güven Cunda Adası’nda yaşıyor

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla yargılanan Ozan Güven, mahkeme kararı sonuçlanana kadar Cunda Adası’nda yaşamaya karar verdi.

Ünlü oyuncu Ozan Güven, sevgili Deniz Bulutsuz’u darp ettiği gerekçesiyle oyunculuğa bir müddet ara vermişti. Dava nedeniyle zor günler geçiren Ozan Güven’in önce reklam anlaşmaları iptal edilmiş, ünlü oyuncu daha sonra da başrolünün Halit Ergenç’le paylaştığı “Babil” dizisinin kadrosundan çıkarılmıştı.

İstanbul’u terk eden Ozan Güven’in Cunda Adası’na yerleştiği öğrenildi. Güven, Rasim Öztekin, Bülent İnal, Beren Saat ve Perran Kutman gibi ünlü isimlerin de yazlığının olduğu adada ev tuttu.

Ozan Güven’i son olarak yakın dostu Şevket Çoruh ziyarete gitti. Çoruh, geçen sezon sahibi olduğu tiyatronun “Don Kişot” adlı oyununda da Ozan Güven’i başrol oynatmıştı. Bu hafta başı “Arka Sokaklar” dizisindeki çekimlerini tamamlayan Şevket Çoruh, soluğu Cunda’da aldı. Ozan Güven’le sahile inen ünlü oyuncu beraber paylaştığı fotoğrafı “Sakin zamanlara demirlemiş bir gemi” notuyla yayınladı.

Darp davası için 21 Ocak’ta hakim karşısına çıkmaya hazırlanan Ozan Güven’in sakallı hali dikkat çekti. Keyfi yerinde olan oyuncunun mahkeme sonuçlanana kadar İstanbul’a dönmeyi düşünmediği öğrenildi. “Asıl ben darp edildim” diyen oyuncunun elindeki delillere güvendiği ve aklanacağına inandığı belirtildi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.