Özgü Namal Exxen dizisi Hükümsüz projesinden ayrıldı

Güzel oyuncu Özgü Namal, Acun Ilıcalı’nın Exxen projesinden ayrıldığını duyurdu.

Özgü Namal, Exxen projesinde yayınlanacak olan Hükümsüz dizisi için Acun Ilıcalı ile anlaşmıştı. Ancak projenin çekimleri için şehir değişikliğine gidilmesi Özgü Namal’ın bu dizi projesinden ayrılmasına neden oldu.

Son olarak 7 yıl önce, 2013 yılında Engin Altan Düzyatan ile Bu İşte Bir Yalnızlık var isimli sinema filminde rol alan Özgü Namal, bu filmden 1 yıl sonra bir evlilik yaşamış ve oyunculuğa da ara vermişti.

Serdar Oral ile 2014 yılında dünya evine giren güzel oyuncu, köy hayatını tercih etmiş ve eşiyle birlikte köyde yaşamaya başlamıştı. Birkaç ay önce eşini kaybeden Özgü Namal, oyunculuğa geri dönemeye karar vermiş ve Exxen’de yayınlanacak olan Hükümsüz adlı diziyi kabul etmişti.

DİZİ PROJESİNDEN VAZGEÇTİ

Ancak dizinin çekimleri için şehir değişikliğine gidilmesi, güzel oyuncunun bu projeden ayrılmasına neden oldu. Milliyet’in haberine göre, 41 yaşındaki oyuncu, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ‘Exxen’ isimli platformda yayınlanması planlanan yapımın senaryosunda birkaç değişiklik yapılmasını istedi. Özgü Namal’ın isteği, dizinin yapımcısı Mustafa Uslu tarafından kabul edilmedi. Koronavirüs salgını nedeniyle daha önce İstanbul’da çekimlerinin yapılması düşünülen dizinin seti İzmir’e alındı.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında eşi Ahmet Serdar Oral kaybeden oyuncu, çocuklarının eğitiminde aksama olacağı dolayısıyla İzmir’e gidemeyeceğini öne sürerek, projeden ayrılmak istediğini dile getirdi.

Dizinin yapım şirketi, Namal’ın yerine Sedef Avcı veya Hande Soral’a teklif götüreceği öğrenildi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.