Paylaş Benimle Mehtap Yılmaz kimdir, hayat hikayesi nedir? Mehtap Yılmaz annesi, babası kim?

TV8 ekranlarında yayınlanan Paylaş Benimle programının konuğu olan Mehtap Yılmaz, izleyiciler tarafından merak edilen bir isim oldu. Mehtap Yılmaz hakkında detaylı bilgi araştıranlar, kendisini internette aramaya başladı. Mehtap Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Mehtap Yılmaz hayat hikayesi nedir, annesi, babası kimdir? işte detaylar…

Tv8 ekranlarında yepyeni bir program başladı. Paylaş Benimle isimli program izleyicilerin de dikkatlerini üzerine çekti. Programı izleyenler, program konuklarını da internette araştırıyor. Bu haftanın konukları arasında Mehtap Yılmaz da yer aldı.

Programı izleyenler ise bir yandan ekranları başında programı izlerken diğer yandan da Mehtap Yılmaz hakkında merak ettiklerini araştırıyor. İşte araştırılan Mehtap Yılmaz hakkında detaylar…

Mehtap Yılmaz kimdir?

Paylaş Benimle programının bu haftaki konukları arasında Mehtap Yılmaz yer aldı. Mehtap Yılmaz hayat hikayesiyle dikkat çekti. Bergen’e benzetilen sesiyle beğeni toplayan Mehtap Yılmaz, 19 Mart 1978 tarihinde Rize’de doğdu. Popstar Mehtap olarak tanınan Mehtap Yılmaz 43 yaşındadır. Çocukluğunun büyük bir bölümü Artvin’de geçen Mehtap Yılmaz yaş olarak 42 yaşındadır. Mehtap Yılmaz aslen Rizeli’dir. Mehtap Yılmaz’ın burcu ise Balık’tır.

Mehtap Yılmaz anne ve babasıyla ilgili konuştu

Gökhan Çınar’ın YouTube kanalına konuk olduğunda Mehtap yakınım tarafından tacize uğradığını açıklamıştı. Ayrıca Popstar Mehtap babasıyla ilgili, ”Kendisini sevmiyordum, nefret ediyordum. Aradan yıllar geçti ve affettim. 2. evliliğini yaptı, çocuğu var. Affettim ama gel bir de bana bunu sor. Bir baba kız ilişkisi hiçbir zaman olmadı. Başka aileleri kıskandım. Babamdan kurtulmak istiyorduk, nefret ediyorduk. Yaşamış olduğum hayatın tüm sebebi odur. Çocukken kavgadan korkuyordum. Babam inşallah annemi dövmez diyordum. Geçmişi silmek için meditasyon kamplarını gezdim. ” ifadelerini kullandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.