Pelin Öztekin’in bikinili fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Geçtiğimiz aylarda babası Rasim Öztekin’i kaybeden Pelin Öztekin, 93 kilo vererek giydiği bikini ile verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı. 153 kilodan 60 kiloya düşen güzel oyuncu, sosyal medyanın gündeminde geniş yer tuttu.

Pelin Öztekin tatil sezonunu açtı. Siyah bikinisi ile tatilde pozlar veren Öztekin, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Pelin Öztekin, 2014’de 153 kiloyken mide küçültme ameliyatı olmuştu. Ardından dört yılda 93 kiloyla vedalaşarak 60’a düşen Öztekin, havaların ısınmasıyla birlikte tatil sezonunu açtı.

“BENİM SEZONUM AÇILDI”

Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan ünlü oyuncu, siyah bikinisi ile havuzda verdiği pozu, “Benim sezonum açıldı” notuyla Instagram’dan paylaştı. 34 yaşındaki Pelin Öztekin’in gönderisi kısa sürede 14 binden fazla beğeni aldı.

“KÜÇÜLDÜKÇE BÜYÜDÜM”

Oyuncu, geçtiğimiz senelerde yaşadığı değişimi, “Şimdi ikinci Pelin’i yaşıyorum. Küçüldükçe büyüdüm” sözleriyle anlatmıştı.

“HİÇ AKLIMDA OLMAYAN BİR DEĞİŞİMDİ”

Öztekin, zayıflama süreci hakkında da şunları söylemişti:

Aslında hiç aklımda olmayan bir değişimdi bu. Çünkü ben kiloluyken de mutlu olan biriydim. Ta ki 27 yaşında bir sabah uyanıp, güne 5 tane ilaçla başladığımı fark edinceye kadar… Tiroit, insülin direnci, gizli şeker, hormon düzenleyici derken ‘Daha 27’de bu, ya sonrası?’ dedim kendime. Artık kilomda durdurulamaz bir yükseliş vardı ve bir yola girdim.

Şimdi ikinci Pelin’i yaşıyorum. 27 yılı yaşayan Pelin’le bu Pelin çok farklı. Çünkü küçüldükçe büyüdüm. Mide ameliyatım, bu süre içinde verdiğim 90 kilonun sadece 55-60 kilosuna yardımcı oldu.

Kalan 30 kiloyu, ‘Haydi kızım, bunu da yaparsın’ motivesi ve sporu bir yaşam tarzı haline getirerek verdim. Ardından operasyon geçirerek karın ve basen bölgemde, zayıflama sonrası sarkan kısımlardan kurtuldum.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.