Petrol Sevdası Fikri kimdir, gerçek adı nedir? Fikri’nin annesi kimdir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Petrol Sevdası filmine Fikri karakterini canlandıran oyuncu merak ediliyor. Petrol Sevdası Fikri kimdir, gerçek adı nedir? Petrol Sevdası Fikri kaç yaşında, nereli?

Petrol Sevdası filmi televizyonda ilk kez izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizilerin sezon finali yapmasıyla birlikte, birçok kanalda yerli ya da yabancı sinema filmleri izleyicilerle buluşuyor. FOX TV ekranlarında da Petrol Sevdası filmi TV’de ilk kez görücüye çıktı.

Yayınlanan filmi pür dikkat izleyen film severler, film hakkında merak ettikleri konuları da internette araştırıyor. Petrol Sevdası’nda Fikri karakterini canlandıran oyuncu da merak edilen isimlerden biri oldu. Petrol Sevdası Fikri kimdir, gerçek adı nedir? Petrol Sevdası Fikri’nin annesi hangi oyuncu kim canlandırıyor?

Petrol Sevdası Fikri kimdir?

Petrol Sevdası filminde Fikri karakterini canlandıran oyuncu Halil İbrahim Kurum’dur.

1990 doğumlu oyuncu Halil İbrahim Kurum Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ayrıca Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yapan Halil İbrahim Kurum müzik ile de iç içedir solist olarak sahne almaktadır.

Fikri’nin annesi kimdir?

Petrol Sevdası’nda Fikri’nin annesi karakterini canlandıran oyuncu Nilgün Karababa’dır.

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 25 Mayıs 1965, Niğde doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro ve Şan bölümlerinde bir süre eğitim gördü.

Sanat hayatına başlangıcı, ilk kez 1993 yılında, Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculukla gerçekleşti. Bazı özel tiyatro topluluklarında oyunculuk yapan sanatçı, 1959yılında sinema çalışmalarına seslendirme yaparak başladı. Çok sayıda yapım için seslendirme yaptığı gibi sinema ve dizi filmlerde de çeşitli roller aldı. Yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.