PlayStation 5 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? Türkiye fiyatı ne kadar?

Oyun severlerin merakla beklediği PlayStatin 5’in Türkiye’ye ne zaman geleceği, Türkiye’de ne zaman satışa çıkarılacağı araştırılıyor. PlayStation 5 oyun severler için Türkiye’ye ne zaman gelecek, ne zaman satışa çıkarılacak? İşte detaylar…

Amazon’un satışa sunduğu PlayStation 5 Amerika Birleşik Devletleri’nde geçtiğimiz günlerde satışa çıkmış ve oyun konsolunun satışa çıkmasıyla birlikte marketlerde izdihamların yaşanmasına neden olmuştu. PlayStation5’in Türkiye pazarına ne zaman geleceği de merakla araştırılır oldu. Konsol oyunu sevenler, Türkiye’de PlayStation 5’i ne zaman alabileceklerini araştırıyor. Amazon Türkiye tarafından yapılan son açıklamalarda en yeni oyun konsolunun sınırlı stok ile Amazon’da satılacağı belirtildi. Açıklamalar sonrasında konsol severler, Playstation 5 Amazon Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak, fiyatı ne kadar olacak? sorularını araştırıyor.

Gelişmiş tetik hissi ile geçmiş serilerden farklı olan Playstation 5 sunduğu özellikler ile daha çıkmadan adından söz ettirmişti. DualSense desteği sunan oyun kolları ile 120 fps’ye kadar hız destekleyen Playstation 5 aynı zamanda 4K görüntü desteğini de sunuyor. 4K UHD Blu-ray oynatıcı özelliği bulunan oyun konsolu gücünü AMD Zen 2 CPU 3.5 GHz’den alıyor. İçerisinde aynı zamanda AMD RDNA 2 ekran kartı ve 16 GB DDR6 RAM sunan Playstation 5 kullanıcılarına en iyi oyun deneyimi sunan oyun konsolu oldu. Playstation 5, PS Plus Collection sayesinde PS4 oyunlarının da oynanmasına imkan sağlayarak eski nesil oyun konsolu oyunlarının daha kaliteli ve daha hızlı yükleme ekranları ile sınırsız aksiyon sunuyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.