Ana SayfaBilim ve TeknolojiPopulous Coin (PPT) nedir, nasıl ve nereden alınır? PPT fiyatı, grafikler, Piyasa...

Populous Coin (PPT) nedir, nasıl ve nereden alınır? PPT fiyatı, grafikler, Piyasa değeri!

Son zamanların en çok araştırılan alt coinlerinden biri de Populous Coin oldu. Yükselişi ile adından söz ettiren Populous (PPT) kripto para yatırımcıların tarafından sıkça araştırılıyor. Peki PPT nedir, nasıl ve nereden alınır? PPT geleceği nedir, yükselmeye devam eder mi?

Populous Nedir?

Bitcoin, blockchain inovasyonunu ilk kullanan kişi olabilir , ancak günümüzde neredeyse her şey sahneyi gerçeğe dönüştürerek kazanç sağlayabilir. Blockchain aşamasını konsolide etmek için en son gelişme, özellikle alım ve geri değişimi hesaba katmayı amaçlayan ilk ve son ethereum tabanlı aşama olan Populous’tur.

Sadece zekice sözleşmeler kullanmakla kalmayan Populous, XBRL bilgilerini, blockchain inovasyonunu kullanarak dünyanın her yerinden sayısız talepte bulunduklarında hem spekülatörler hem de makbuz satıcıları için istisnai bir değişim koşulu oluşturmak için belirli bir hedefe sahip çok sabit tokenler kullanıyor.

Bilgi, bir bütçe seçimine karar verme konusunda sürekli olarak kayda değer bir rol oynamıştır. Bu, Populous’un kendi çerçevesine blockchain ekleme ihtiyacını gördüğü yerdir, inovasyonun parayla ilgili herhangi bir borsamızı kayıt altına almamızı ve güvenli bir şekilde saklamamızı sadece uygulanabilir kılmadığı gerçeğinin ışığında , aynı şekilde daha büyük olmasını sağlar. Müşteriler tarafından kaydedilen ve kaldırılan yardımların bir kısmına açıklık sağlanabilir ve müşterilere güvenlik için yeterli haklar verilebilir.

Bu blok zinciri yeniliği ile, tamamen ihtiyaç duyulduğunda – genellikle kişinin kendi özel korumasını garanti etmesi gerektiğinde – saklanan bilgilerin çoğu tutarlı ve gizli bir şekilde paylaşılabilir.

Daha önce bahsedilen odakların büyük bir kısmı anlaşılmaz görünebilir, ancak Populous’un masaya ne getirdiği ve onlara nasıl fayda sağlayacağı konusunda kavrayışlarını kısıtlayan bireyler için daha kapsamlı bir açıklama gereklidir – ve bunu anlamak için daha iyi bir yaklaşımın ne olması gerekir? Güvenilir bir denetimi incelemekten başka blockchain tabanlı uygulama mı?

Diğer bazı girişimciler gibi, iş tasarımları için avans başvurusunda bulunmanın mükemmel bir düzenlemeden çok uzak olduğunu gördüm. Özellikle işiniz bir tür hızlı finansman gerektiriyorsa.

Bir bütün olarak oradaydık, işletme sermayesi finansmanındaki ani artış veya burada ve şimdi girişim bizi sübvansiyon yoluyla hızlı hareket etmeye teşvik etti – bu, ihtiyaç duyduğumuz sübvansiyonu alma olasılığımız ne olursa olsun, genel olarak başarılamaz. bu nedenle ağır bir maliyet belirlememiz gerekebilir.

İş avansına karar vermenin aksine, bağımsız girişiminize borçlu olduğunuz parayı hangi nedenle toplamayasınız? Bu tam olarak Populous’un peşinden koştuğu şeydir. Populous, alışılagelmiş makbuz tedarikçisi fikrini benimseyerek, düzenli olarak sona eren ve parayla ilgili zorluklara neden olan 45 gün boyunca sıkı oturmak yerine, işinize borçlu olunan parayı anında nasıl elde edeceğinizi bulmanızı teşvik eder.

Populous ile Başlarken

Populous, Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş küresel bir P2P (eşler arası) fatura indirim platformudur. Blockchain’in güvenini, şeffaflığını, güvenliğini ve hızını, fatura satıcılarını ve borç verenleri doğrudan ve üçüncü taraflar olmadan işlem yapmak üzere doğrudan eşleştirmek için tescilli akıllı sözleşmelerimizle birleştiriyoruz.

Özel akıllı sözleşmelerimiz, fatura satmak isteyen işletmelerin güçlü finansal kredi değerliliğini sağlamak için XBRL verilerini, Altman Z puanlarını ve diğer verileri kullanarak riski azaltır.

Neden Blockchain?

Blockchain teknolojisi, herkesin alternatif bir finans piyasasına katılmasının kapılarını açar. Geçmişte finansman yalnızca yüksek ücretlere ve diğer giriş engellerine sahip bankalar ve finans kurumları aracılığıyla sağlanıyordu.

Blockchain finans teknolojisi, tüm yatırımcıların ve tüm fatura satıcılarının bu engelleri kaldırarak karşılıklı fayda için birlikte çalışması için pazarı açar.

Belki de hem fatura satıcıları hem de yatırımcılar için girişin önündeki en büyük engel, mevcut modeldeki coğrafi sınırlamadır. Platformumuzdaki fiat sabit Poken kripto para birimini kullanarak , fatura yatırımcıları ve fatura satıcıları küresel olarak birlikte çalışabilir.

Örneğin: Çin veya Japonya’dan bir yatırımcı, İngiltere’deki işletmeler tarafından satılan faturalara serbestçe yatırım yapabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Poken, neredeyse herhangi bir para birimine sabitlenerek istikrarlı bir ticaret ortamı yaratır ve Ethereum ERC20 uyumludur.

Bankalar ve diğer finans kurumları, blok zincirinde alternatif finansal platformlar oluşturmaya çalıştı, ancak bu platformlar bankacılık ve finans sektörü düzenlemeleri ile sınırlandırıldı. Populous, bu eski platformun yerini alacak çünkü bu düzenlemelerle sınırlı değiliz.

Blok zinciri teknolojisi, manuel sözleşme kaynağı ve işlemesinin verimsizliklerini ve risklerini, ilgili manuel hataları ve fatura finansmanının tekrarlanmasını ortadan kaldırır. Bu, mikro ödemeler gibi değer önermelerini daha uygun hale getirir.

Örneğin, bir fatura alıcısı ile bir fatura satıcısı arasında akıllı bir sözleşme yapıldığında, fonların% 80’i akıllı sözleşme aracılığıyla fatura satıcısına bırakılacaktır. Ödeme, yalnızca işlem dağıtılmış deftere girildiğinde ve kitle fonlama süreci kapatıldığında onaylanır. Tüm yasal gereklilikler, yürütüldüğünde yasal olarak bağlayıcı olan akıllı sözleşmeye yazılmıştır.

Akıllı sözleşme, halihazırda finanse edilmiş faturaların mükerrer finansman almasına izin vermeyeceğinden, akıllı sözleşme sahtekarlığı önler. Bu nedenle, akıllı bir sözleşme, bir Blockchain defterinde yerleşik bir koruyucu katman görevi görür.

Blockchain teknolojisi, sözleşmeleri manuel olarak işleme ve başlatma gereksinimini azaltmak, manuel hataların ortadan kaldırılması ve mikro ödemeler gibi değer önerilerini daha uygun hale getirebilecek fatura finansmanının tekrarlanması yoluyla riski azaltması gibi daha fazla verimliliğin yerleşik olmasını sağladığından geleceğin geleceğidir. .

Platformdaki fon akışı, Pokens adı verilen özel sabit para birimi jetonlarının kullanılmasıyla mümkün hale getirilir. Pokenler, belirli bir işlemde yer alan ulusal devlet para birimleri ile 1: 1 oranında sabitlenmiştir. Örneğin: £ 8 GBP, 8 Pokens (GBP) ile temsil edilir. Fatura alıcıları ve satıcıları arasındaki tüm finansal işlemler Pokens aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

Pokenler ERC20 uyumlu olduğundan, Ethereum Blockchain’deki akıllı sözleşmelerden tam olarak yararlanmamıza izin veriyorlar. Özel sabit Pokens kullanımı, fatura alıcılarını ve satıcılarını piyasa oynaklığından korur. Ayrıca, üçüncü şahıslara ihtiyaç duymadan dünyanın herhangi bir yerinden para birimlerini desteklememize izin veriyorlar.

Populous, faturalarınızı çevrimiçi olarak satmanıza ve nakit akışınızın kontrolünü ele geçirmenize olanak tanıyan bir blockchain teknoloji platformudur. Şirket, blockchain teknolojisini kullanarak fatura ve ticaret finansmanını yeniden oluşturuyor.

Populous.co’da çevrimiçi olarak bulunan platform, blockchain ve fatura finansmanı arasında bir karışımdır. Dünya çapındaki yatırımcılar ve fatura satıcıları için benzersiz bir ticaret ortamı oluşturmak için XBRL, akıllı sözleşmeler, Kararlı belirteçler ve daha fazlası gibi blok zinciri teknolojilerine güvenir.

Şirketler, Populous’u kullanarak faturalarını hızlı bir şekilde satabilir ve ardından Populous dijital jetonlarını gerçek dünya para birimleri için kullanabilir. Bunu şu anda geleneksel fatura pazarlarında mevcut olandan daha ucuz, daha hızlı ve daha şeffaf bir şekilde yapabilirler.

Populous’un genel hedefi, yeni, yeni nesil bir finans piyasası oluşturmaktır. Populous bugüne kadar Ethereum blok zincirindeki ilk ve tek fatura ve ticaret finansmanı platformudur. Global olarak fatura satın almanıza ve satmanıza olanak tanır.

Ekosistem, Populous’un Pokens adı verilen ve dünyadaki fiat para birimleriyle 1’e 1 sabitlenmiş özel jetonlarının kullanımına dayanıyor. Pokens’in değeri, faturaları finanse etmek için platforma para yatıran yatırımcılar tarafından destekleniyor.

Faturanızı Pokens için satabilir, ardından bu Pokenleri gerçek dünyadaki para birimleri için kullanabilirsiniz. Tıpkı sıradan bir pazarda fatura satmak gibi, ancak daha ucuz işlem ücretleri ve blok zinciri teknolojisi sayesinde daha hızlı işlem.

Populous Nasıl Çalışır?

Populous, Pokens dağıtımına dayanır.

Faturalar yatırımcılar tarafından finanse edildiğinde, Pokenler fatura satıcılarına (borçlu olarak da bilinir) gönderilir. Pokens, itibari para birimi ile değiştirilebilir veya harici bir Ethereum cüzdanına aktarılabilir.

Pokens iki farklı şekilde çalışır: platformun içinde ve dışında. Populous, platformun içinde her bir borçlunun ve yatırımcının her bir para birimi için hesaplarının bakiyelerini içeren bir dahili defteri yönetir. Populous, platformun dışında, her bir jeton için halka açık bir akıllı sözleşme sunar.

Tokenler, ERC20 token standardına dayanmaktadır. Populous blok zincirinin kendisi, Ethereum ve RSK blok zincirlerinin bir kombinasyonudur. Populous ile birlikte kullanılan diğer teknolojiler arasında XBRL, Z Puanı formülü, Akıllı sözleşmeler, Kararlı belirteçler ve diğerleri bulunur.

Populous hakkında daha ayrıntılı teknik bilgileri şirketin teknik incelemesinden buradan görüntüleyebilirsiniz.

Populous Nasıl Kullanılır

Populous ekosisteminde Yönetici, Borçlu ve Yatırımcı dahil olmak üzere üç ana taraf vardır. Yönetici, müşterilerin hesaplarını ve işlemlerini onaylar ve yönetir. Borçlu, platformda faturaları satar (Müşteriler fatura satmak istediklerinde borçlu olarak kayıt olabilirler). Ve Yatırımcı, müzayedeye çıkarılan faturalar için teklif verir (müşteriler, fatura satın almak istediklerinde fatura olarak kaydolabilirler).

Bu üç taraf, aşağıdakiler dahil, Populous sisteminin temel üç teknolojisi ile etkileşime girer:

Banka:

Banka, dahili defter ile harici belirteçler arasındaki bağlantılar da dahil olmak üzere tüm platform hesapları için dahili defteri yönetir.

Açık arttırma:

Açık artırma platformu, açık artırma işlemlerini yönetir. Yöneticiler, ödünç alanlar tarafından sağlanan verilere göre açık artırmalar oluşturabilir. Yatırımcılar, müzayede platformu üzerinden yatırımcı grupları oluşturabilir veya müzayedelerde teklif verebilir. Açık artırma modülü mantıksal olarak IPFS dağıtılmış ağa bağlanır. Diğer bir deyişle, her fatura açık artırmasında IPFS web’e yüklenen ilgili belgelere hash referansları vardır.

Harici Belirteçler:

Platform tarafından desteklenen dünya çapındaki her devlet para biriminin karşılık gelen bir akıllı sözleşmesi vardır. Bu harici belirteçler, ERC20 belirteç standardına dayanmaktadır. Müşteriler, bu akıllı sözleşmeleri kullanarak fonlarını platformun dışına çekebilir ve bu sayede tokenlarına bağımsız erişim elde edebilirler.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.