PUBG Mobile isim değiştirme kartı UC nasıl alınır? PUBG Mobile bedava isim değiştirme kartı var mı?

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Pubg Mobile, her geçen gün oyuncu sayısını da artırmayı başarıyor. Pubg Mobile oyuncuları, uzun süredir oynadıkları oyunlarda ise isimlerini değiştirmek istiyor. Peki, PUBG Mobile isim kullanıcı adı nickname değişimi nasıl yapılır? PUBG Mobile isim değiştirme kartı nasıl ve alınır ve kullanılır, ücretsiz mi?

Milyonlarca kullanıcının uzun süredir oynadığı PUBG Mobil oyununu yeni başlatan kullanıcılar, yeniden markalaşmış bir kartı nasıl alabileceklerini merak etmeye başlıyor. Oyun saçma bir adla başladığından, amaç oyunu ilk üyelik döneminde daha hızlı başlatmak, böylece kullanıcılar bu adı daha sonra değiştirmeyi umuyorlar. PUBG Mobile’da ismi değiştirmek için isim değiştirme kartınızın olması gerekmektedir. İsim değiştirme kartı, bazı görevleri yerine getirerek ücretsiz olarak satın alınabilir veya mağazadan UC için satın alınabilir. Bu özellik ilk çıktığında PUBG Mobile’da yer almasa da daha sonra gerekliliği göz önünde bulundurularak 2017 yılında oyuna dahil edildi.

PUBG’de isim değiştirme kartı iki şekilde alınır. Birincisi, onu mağazada UC için satın almak, diğeri ise görevleri yerine getirerek ücretsiz olarak elde etmektir. Ücretsiz PUBG isim değiştirme kartı esas olarak yeni başlayanlar içindir. 1-10. Seviyeler arasında görev yaptığınızda size hediye olarak bir PUBG isim değiştirme kartı verilecektir. Oyunu uzun süre oynayan kullanıcılar için: Giriş görevini 10-15 gün gerçekleştirirseniz 400 aktivite puanı alacaksınız. Bu yöntemin bir sonucu olarak, ücretsiz bir isim değiştirme kartı alacaksınız.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.