Qua Granite (QUAGR) halka arz ne zaman? Qua Granite borsa kodu ne, hangi banka?

Qua Granite halka arz tarihi yatırımcılar tarafından merakla araştırılıyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) başvurusu onaylanan Qua Granite halka arz ne zaman, hisse senedi orantılı mı eşit dağılım mı? Qua Granite kaç liradan halka arz oluyor, borsa kodu nedir? Qua Granite hangi bankalardan alınır? Gibi araştırmalar da sıklaştı.

Qua Granite halka arz başvurusunu yaptı ve yaptığı başvuru da onayını aldı. Yatırıcılar, merakla bu gelişmeyi takip etmeye başladı. Qua Granite’e yatırım yapmak isteyenler, hisse senedi hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Merak edilenler arasında ise halka arz tarihi, hisse senedi fiyatı ve hangi bankalardan alınacağı var. İşte merak edilen Qua Granite hakkında gelişmeler ve bilgiler.

Sermaye Piyasası Kurulu onayıyla Qua Granite’in halka arzı, 5-6 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında İnfo Yatırım üzerinden 16,46 TL fiyatla borsada yapılacak; halka arzın ardından şirket hisselerinin %20’si halka arz edilmeye başlayacak.

Şirketten yapılan açıklamada, “Hissedar satışı ve sermaye artırımı yoluyla halka arzlarda defter tutma yöntemi yerine takas işlemlerinin satış yöntemi benimsenecek, bu nedenle ihtiyaçlar tek tek karşılanabilecek ve herkes eşit dağıtılacaktır. Talep toplama yöntemine göre orantılı olarak dağıtmak yerine” ve ekledi: Halka arzda Qua Granit’in sermayesi 15 milyon liralık artışla 105 milyon liradan 120 milyon liraya çıkarılacak, ayrıca 9 milyon hisse ortak satış yoluyla satılacak.

Qua Granite halka arz ne zaman?

Yatırımcıların merakla beklediği Qua Granite halka arz tarihi 5-6 Nisan 2021 olarak belirlendi.

Qua Granite hisse senedi ne kadar, kaç TL olacak?

Qua Granite 16.46 TL’den satışa sunulacak.

Qua Granite hangi bankalardan alınacak?

Qua Granite’in tüm bankalardan alınabilmesi bekleniyor.

Qua Granite borsa kodu nedir?

Firmanın BIST kodunun QUAGR olması bekleniyor.

Diğer Halka Arz Haberleri

MATRİX HALKA ARZ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN

TUREKS TURİZM HALKA ARZ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.