Qua Granite (QUAGR) hisseleri borsada kaç tavan yapar?

Borsada işlem görmeye başlayan Qua Granit’in kaç tavan yapacağı yatırımcıların merakla araştırdığı konulardan biri olarak karşımız çıkıyor. Qua Granit hisse senedi kaç tavan yapar? Qua Granit ne zaman tavan bozar?

Son zamanlarda borsaysa olan ilgi gittikçe artmaya başladı. Yatırımcılar, özellikle halka arz olan şirketlerin hisselerine daha fazla rağbet gösteriyor. İlgi çok olunca, talep toplama işlemini tamamladıktan sonra borsada işlem görmeye başlayan hisse senetleri de ilk işlem gününe tavan yaparak başlıyor.

Qua Granit de 5-6 Nisan tarihlerinde talep toplama işlemini başarılı ile tamamladı. Ardından şirketin hisse senetleri, 9 Nisan Cuma günü borsada ilk işlem gününe başladı. İlk gününe tavanla başlayan Qua Granit hisseleri, 16,46 TL’den 18,10 TL’ye yükseldi. Yükseliş trendinin ne kadar süre ile böyle devam edeceği ise internet üzerinde en çok aranan konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcılar, Qua Granit’in tavan serisine kaç gün devam edeceğini araştırıyor.

Qua Granite (QUAGR) kaç tavan yapar?

Qua Granit’in BIST’te kaç tavan daha yapacağını kestirmek oldukça güç. Ancak, Mart ayının başlarında halka arz olan ve 10 TL’den talep toplayan TRILAC (Türk İlaç ve Serum Sanayi) her gün tavan yaparak 73,60 TL’ye kadar yükselmişti. Yatırımcılar, Qua Granit’in de TRILAC gibi yükselip yükselmeyeceğini araştırsa da bu kıyas çok da doğru olmayacaktır. Qua Granit’in ne zaman tavan bozacağı ve düşüşe geçeceğini kestirmek hiç de kolay değil. Ancak bu hisse senedinin de yakın zamanda tavan serisine devam etmesi bekleniyor.

ÖNEMLİ NOT: HABERLERİMİZ, KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEMEKTEDİR.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.