Ramo 35. Son bölüm Show TV, Youtube, Puhu TV izle! Ramo 36. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0
242
ramo 36 bölüm fragmanı

Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo, 5 Mart 2021 Cuma akşamı 35. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Ramo 35. Son bölüm Show TV, youtube Puhu tv canlı izle! Ramo 36. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Ramo, izlenme oranlarındaki başarısını sürdürüyor. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı sevilen dizi Ramo, 5 Mart Cuma akşamı yepyeni bir bölümle daha ekranlara geldi. Ramo 35. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin izleme linkini aramaya başladı. Ramo 35. Bölüm izle! Ramo 36. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

Ramo son bölümde neler oldu?

Ramo ve Sibel, Ramo’nun 34. bölümünde yeniden bir araya geldi ve düğünleri yeni evlerinde kutlandı. Ramo mutlu dönemini hiçbir şeyin örtmesine izin vermez; Öte yandan Korkut, Ramo’nun Mazhar ile İstanbul’u yöneteceğini varsayamaz, bu nedenle Ramo’nun plan yaparken büyük bir belası vardır. Ramo, kendi sorumluluğunda olan nakliye işini alt üst etmiş görünüyor. Korkut’un bu görevde olduğunu tahmin eden Ramo, olayı çözdüğünde daha da büyük sürprizlerle karşılaşacaktır.

Ramo 35. Bölüm izle

Ramo 36. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Ramo’nun 35. Bölümünün ardından 36. Bölümde neler olacağı da merakla bekleniyor. Ramo 36. Bölüm fragmanı heyecanla araştırılıyor. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman sayfamız güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here