Ribony hesap silme nasıl yapılır, Ribony hesabı dondurma!

Anonim sohbet uygulamalarından biri olan Ribony, gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Ribony uygulaması hesabını kapatmak isteyenler ise hesabı nasıl kapatacaklarını arıyor. Ribony hesap silme nasıl yapılır, hesap nasıl dondurulur?

Ribony uygulaması gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmayı sürdürüyor. Özellikle koronavirüs pandemisi geldikten sonra insanlar, internet üzerinde ve cep telefonu uygulamalarında daha fazla vakit geçirmeye başladı.

Bu süre zarfında da birçok yeni uygulama hayatımıza girmeye başladı. Hayatımıza giren ve kullanıcı sayısını artıran uygulamalardan biri de Ribony oldu. Ribony uygulaması, insanlara anonim bir şekilde sohbet etme imkanı sunuyor.

Ancak bazı kullanıcılar Ribony hesabını silmenin de yollarını arıyor. Mobil cep telefonlarından bu uygulamayı gerçekleştiremeyenler ise konuyu internet üzerinde araştırıyor. Peki Ribony hesabı nasıl silinir, hesap nasıl dondurulur?

Ribony hesabı silme

Ribony internet sitesinde hesap silme işlemi henüz bulunmuyor. Ancak hesabı dondurmak ise mümkün. Bunun için yapmanız gereken ise bilgisayar üzerinden Ribony’e giriş yapmak. Ribony sitesine giriş yaptıktan sonra ise kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede bulunan Ayarlar sekmesine tıklayın ve altta bulunan Hesabımı Dondur seçeneğini tıklayın.

Ancak sitede Hesabımı Dondur seçeneğine tıkladıktan sonra “Emin misiniz ? Hesabınızı dondurduktan sonra tekrar giriş yaparsanız hesabınız tekrar açılır.” uyarısı gelmektedir. Yani, hesabınızı dondursanız bile yeniden giriş yaptığınızda hesap aktif olacaktır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.