Ripple (XRP) 25 Mart fiyatı ne kadar, kaç dolar TL? Ripple analizi 25 Mart

0
133

Kripto para yatırımcılarının ilgi odağı olan ama son zamanlarda düşüşe geçen Ripple (XRP) hakkında araştırmalar sürüyor. Kripto para yatırımcıları Ripple hakkında fiyat ve analiz araştırmaları yapıyor. 25 Mart Ripple (XRP) fiyatı ne kadar? Ripple kaç tl dolar analizi!

Ripple, 0,45 dolara düştükten sonra başka bir kurtarma denemesi yapıyor. Çarşamba gününden bu yana yaşanan büyük kayıplar, sınır ötesi belirteçlere özgü değil. Bitcoin 50.000 dolara düştü ve Ethereum desteği 1.500 dolarda test etti. Yazım sırasında XRP’nin 0,49 dolarlık bir oynaklığı var ve boğalar 0,5 doları aşan kazançlar için mücadele ediyor.

Temel direnç ve destek arasındaki değişkenlik çok önemlidir

4 saatlik grafikte, uluslararası havale belirtecinin hareketi, 50 basit hareketli ortalama (SMA) direnci ve 200 SMA desteği arasında sınırlıdır. 200 MA’nın altındaki bir fiyat kırılması, sırasıyla 0,4 dolar ve 0,35 dolara düşerek daha düşük bir düşüşe neden olabilir.

Yazım sırasında, 4 saatlik grafikteki hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) göstergesi, dalgalanmanın yerçekimi kuvvetini vurgular. Gösterge negatif bölgeye girerse, XRP’nin daha da düştüğünü kesinlikle göreceğiz.

Bu nedenle, lider davranış analizi platformu Santiment, XRP işlemlerinde günlük benzersiz adres sayısının önemli ölçüde düştüğünü vurguladı. Başka bir deyişle, bu metrik topluluktaki etkileşim veya spekülasyon düzeyini ölçer.

22 Mart’ta, günlük etkin adres sayısı 17.400’e ulaştı, ancak yazılırken bu, üç günden daha kısa bir sürede% 16.6’lık bir düşüşe işaret ederek yaklaşık 14.500’e düştü. Adres kurtarılamazsa, Ripple artan genel baskı ile başa çıkmaya devam edebilir.

Ripple (XRP) fiyat analizi

Fiyat, direnci 0,5 dolar ve 4 saatlik grafikte 50 SMA’da kırarsa, volatilite yakında yükseliş eğilimine devam edebilir. Bunun gibi bir hareket, alıcıların pazara katılmasını gerektirir çünkü spekülatif aktivite 0,60 $ gelir ekler. Aynı derecede önemli olan, 200 SMA’nın desteği piyasayı dengelemeye devam edecek ve boğaların dikkatlerini daha yüksek fiyat seviyelerine odaklamalarına izin verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here