Sadakatsiz 10. Bölümde neler olacak? Sadakatsiz 10. Bölüm fragmanı izle!

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden Sadakatsiz, her hafta yeni bölümleri için izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Sadakatsiz 10. Bölümde neler olacağını merak eden dizi severler merakla bu soruların yanıtlarını aramaya başladı. Sadakatsiz 10. Bölüm bu akşam var mı? Sadakatsiz 10. Bölümde neler olacak? Sadakatsiz 10. Bölüm fragmanı izle! Sadakatsiz saat kaçta hangi kanalda yayınlanıyor? İşte detaylar…

Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, izleyiciler tarafından heyecanla beklenmeye başladı. Sadakatsiz dizisi, geçtiğimiz haftalarda pandemi nedeniyle 1 haftalık kısa bir süre yayına ara vermiş ve yeni bölümleriyle ekranlara gelmemişti. Yeniden ekranlara dönen Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz hafta 9. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Sadakatsiz, 9. Bölümüyle yine izleyicilerin ekranlarının başına kilitlemeyi başarmıştı. Sadakatsiz dizisinde bu hafta neler olacağı da izleyiciler tarafından ayrı bir merak konusu oldu. Sadakatsiz 10. Bölümde neler olacağını merak edenler konuyu internette araştırıyor. Sadakatsiz 10. Bölümde neler olacak?

SADAKATSİZ 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sadakatsiz 9. bölümde Asya ve Volkan bambaşka hayatlarda yaşamaktadırlar. Volkan ve Derin kızlarıyla beraber Amerika’ya taşınmış ve 2 yıl sonra dönmüştür. Asya ise çalıştığı hastanede başarı yakalamış ve başhekim olmuştur. 2 yıl sonrasında hayatları ayrı ayrı olsa da yine aynı şehirde devam edecektir. Volkan eskisinden daha güçlü olmuştur. Ancak Asya’nın ne kadar güçlendiğini ise kimse tahmin edemez.

Sadakatsiz 10. bölümde ne olacak sorularına yanıtı bu akşam alacağız. Sadakatsiz bu akşam 20.00’de Kanal D ekranlarına yeni bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.