Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden Sadakatsiz, Çarşamba akşamları dizi severlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle izlenen dizi, 30 Aralık Çarşamba akşamı yine merak edilen bir bölümle 12. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sadakatsiz 12. Bölümde, Volkan’ın ofiste sakladığı cep telefonunu bulan Derin, büyük bir hayal kırıklığı ve korku yaşıyor. Volkan’ın onu aldatmış olma ihtimalini düşündükçe deliye dönüyor. Peki Volkan’ın ikinci telefonunda Derin ne görecek? Gerçekten bir ihanet söz konusu mu? Sadakatsiz 12. bölüm tek parça full Kanal D izle! Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 30 Aralık son bölüm full izle!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadakatsiz dizisinin son bölümünde neler olduğu da izlemeyenler açısından araştırılıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemeden önce eski bölüm hakkında detaylı bilgiler haberimizde. Sadakatsiz son bölümde, kimliği belirsiz olan bir kişi tarafından tahdit edilen Asya, saldırıya uğruyor. Önce evine sonra da Asya’ya saldıran bu kişi büyük bir korkuya sebep oluyor. Asya, oğlu Ali ve kendi için endişelenmeye başlıyor. Peki Asya’ya bunu yapan kim?

Evine yapılan saldırı Asya’yı huzursuz etse de Volkan’ın hayatlarına karışmasına izin vermemeye kararlıdır. Volkan’ın attığı adımlar çevresi tarafından sorgulanırken, Gönül’ün bu soğuk savaşta yeni bir planı vardır. Öte yandan, çevresindeki gerginlik Ali’yi olumsuz etkiler ve okulda yaşadığı bir problem beklenmedik sonuçlar doğurur. Asya yaşadığı güçlükleri bir bir aşmaya kararlı olsa da kendisini bekleyen son tehlikeden habersizdir.

VOLKAN ÇİLEDEN ÇIKIYOR

Volkan, Asya’ya olan duygularına engel olamıyor. Olay gecesi Turgay’ı Asya’nın evinde gören Volkan, kıskançlık yapıyor. Turgay’ın, Asya’nın yanında kalma ihtimali ise onu çileden çıkarıyor. Volkan, ne yapmaya çalışıyor? Asya, Volkan’ın kıskançlıkları karşısında ne yapacak?

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM İZLE

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz