Sadakatsiz 23. Bölüm fragmanı izle! Volkan ve Derin boşanıyor mu, ayrılıyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin 24 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan 23. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz 23. Bölüm fragmanını merak edenler konuyu internette araştırıyor. Sadakatsiz 23. Bölüm fragmanında neler oluyor? Derin ve Volkan boşanıyor mu?

Sadakatsiz dizisi, Çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran dizi, 24 Mart Çarşamba akşamı 23. Yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Derin ve Volkan arasında geçen diyalog merak konusu olurken çiftin boşanıp boşanmayacağı da araştırılmaya başladı.

Çarşamba gecesi reyting rekortmeni Sadakatsiz’in çarpıcı yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Volkan’ın bu sözlerini duyan Derin, Asya’da derinden boşanacağını söyledi ve çıldırdı. Volkan’ın kıyafetlerini kırarak Volkan’ın intikamını almaya çalışan ve eve dönen Derin, Volkan’a kendisinden boşanmak istediğini söyledi. Volkan’ın tepkisi ne oldu?

Öte yandan Asya, Volkan’ın haberini duyamayınca bir terslik olduğunu düşünerek evlerini ziyarete gitti. Asya, karşılaştığı manzara karşısında şok oldu. Dağınık evde ne oldu? Volkan Derin’e zarar verdi mi?

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.