Safir 4. bölüm tek parça full ATV izle! Safir son bölüm youtube izle

ATV ekranlarının yeni dizisi Safir, sıradışı hikayesi ve yetenekli oyuncu kadrosuyla büyük ilgi topluyor. Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümüyle milyonlarca dizi severi büyüleyen Safir’in başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız üstleniyor. 25 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak 4. bölümü kaçırmak istemeyenler için Safir dizisinin canlı yayın ve detayları haberimizde yer alıyor.

SAFİR 4. BÖLÜM İZLE | İlhan Şen ve Özge Yağız’ın başrollerini paylaştığı NTC Medya imzalı atv dizisi Safir, sadece başarılı oyuncu kadrosuyla değil aynı zamanda etkileyici hikayesiyle de büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Amerika’dan dedesinin aile şirketini devralmak üzere geri dönen Ateş, kardeşleri Yaman ve Okan’ın aşk, hırs, tutku, intikam ve zorbalık dolu sınavlarını konu alan dizinin 4. bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Safir dizisi 4. bölüm, 25 Eylül Pazartesi günü izleyiciyle buluşacak. Dizi hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

SAFİR 3. BÖLÜM ÖZETİ

Vural’ın evine düzenlediği baskın, Ömer’in büyük bir öfkeyle karşı karşıya kalmasına neden olur. Vural ile Ömer arasındaki gerilim giderek artar. Aynı zamanda, Okan işin içinden kendi başına çıkmaya karar verir, ancak bu durum işleri daha da karmaşık hale getirir.

Ateş’in Feraye ile evlenmeyi planladığını öğrenen Gülfem, bu evliliğe onay vermez ve Ömer bu evliliği onaylamak için sert bir tavır alır. Bu süreçte Yaman, Feraye’yi her şeyi arkalarında bırakıp gitmeye ikna etmeye çalışır. Peki, Feraye, tüm bu zorluklardan sonra aşkına yenik düşecek mi?

Safir dizisinin 4. bölümü, 25 Eylül Pazartesi günü ekranlara geldi.

SAFİR 4. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.