Safir dizisi Cemile kimdir, gerçek adı nedir? Nur Yazar aslen nereli, evli mi, eşi kimdir?

ATV’nin yeni dizisi Safir’de Cemile karakterine hayat veren oyuncu merak konusu oldu. Safir dizisinde Cemile kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında aslen nereli evli mi eşi kimdir, boyu kilosu kaçtır? Nur Yazar aslen nereli? Nur Yazar eşi kimdir?

Atv’nin yeni sezon dizisi Safir, ilk fragmanıyla izleyicileri etkisi altına aldı. Semih Bağcı’nın yönettiği bu dramatik dizi, bir anne ile kızının yaşadığı çarpıcı hikayeyi anlatıyor ve sadece hikayesiyle değil, aynı zamanda başarılı oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi çekiyor.

Özellikle Cemile karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Nur Yazar hakkında merak edilen detayları araştıran izleyiciler, Nur Yazar’ın kim olduğunu, nereli olduğunu, kaç yaşında olduğunu, mesleğini ve evli olup olmadığını öğrenmek istiyorlar.

İşte detaylı bilgiler:

Safir dizisinde Cemile karakterini başarıyla canlandıran isim Nur Yazar’dır.

Nur Yazar, 7 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Yükseköğrenim için Ankara’ya taşınmış ve Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Nur Yazar’ın oyunculuk kariyeri, 2007 yılında Yeni Evli dizisi ile başlamıştır. Daha sonra ATV’de yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde Burcu Kıratlı, Emrah, Birgül Ulusoy ve Ayşegül Ünsal gibi önemli isimlerle birlikte rol almıştır. Aşk ve Mavi dizisindeki Fatma karakteriyle dikkatleri çekmiş ve başarılı bir performans sergilemiştir.

Nur Yazar, 1.70 metre boyunda ve 58 kilogram ağırlığındadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.